1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Tansiyon Aleti Çeşitleri

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
(34 Yorum)
500,00 TL
449,00 TL
Toplam 18 ürün bulunmaktadır.

Hastaların tansiyon ve nabız ölçümlerinin kısa zamanda yapılmasını sağlayan tansiyon aletleri otomatik şişirme ve düzensiz kalp atışını saptama özelliklerine sahiptir. Farklı modelleri bu kategori içerisinde bulabilirsiniz.

Hem sağlık kuruluşlarında hem de evlerde kullanıma uygun olan tansiyon ölçüm cihazları geniş LCD ekrana sahip olduğundan kolaylıkla verilerin okunmasını sağlamaktadır. Bazı modeller geniş hafızaları sayesinde son ölçümleri muhafaza edebilir. Aynı zamanda son 3 ölçümün ortalamasını otomatik olarak hesaplayan özelliklere sahip tansiyon aletleri de mevcuttur.

Osilometrik teknoloji yardımı ile geliştirilen cihazların tamamı yalnızca güvenilir verileri yansıtmaktadır. 3 satırlı tansiyon ölçüm cihazları alkalin pil ile çalışmaktadır. Pratik bir şekilde takılıp çıkarılabilen manşetleri sayesinde hastaların tansiyon ölçümlerinin konforlu bir şekilde yapılması sağlanabilmektedir. Farklı ölçüm prensiplerine sahip olan çeşitli tansiyon aletleri CE normlarına uygun olarak üretilmiştir. Cihazlar özel muhafaza çantaları eşliğinde adresinize ulaştırılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.