1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Boy ve Kilo Ölçerler

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 9 ürün bulunmaktadır.

Hem sağlık kuruluşlarında hem de eczanelerde kullanıma uygun olan boy ve kilo ölçerler şık bir görünüme sahiptir. Tamamı özel olarak tasarlanmış olduğundan bulundukları ortamda çok fazla yer kaplamazlar. Boyun ve kilonun ölçümünü aynı anda yapabilen modelleri bu kategoride bulabilirsiniz. Ayrıca altına baskül yerleştirilebilen boy ölçerler de bulunmaktadır.

Sağlık kuruluşlarının tercihi genellikle duvara monte edilebilen boy ve kilo ölçerler olmaktadır. Bu nedenle kategori içerisinde birkaç farklı modelde üretilmiş olan ve duvara kolaylıkla monte edilebilen ürünleri göreceksiniz. Bunların tamamı istendiğinde sökülerek yeniden farklı bir duvara monte edilebilmektedir.

Ayrıca monte zorunluluğu olmadan da seyyar olarak kullanılabilen, istendiği zaman duvara monte edilebilen boy ve kilo ölçer çeşitleri mevcuttur. 220 santimetreye kadar çıkabilen ölçüm aralıkları kolaylıkla okunabilecek boyuttadır.

Ürünler üzerindeki ölçüm skalası silinmez. Sadece birkaç saniyede ölçüm yapılabilmesine olanak tanıyan bu modeller arasında kilonun hassas bir şekilde ölçülebildiği tasarımlar da mevcuttur. Dijital ve mekanik kilo ölçüm aletleri bilinen markaların en yeni ürün modelleri arasından seçilmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.