Menü
Sepetiniz

Hakkımızda

Kalite beklentinizi karşılıyor!

Medikal ürünlerde kalite mühimdir. Kullandığınız ürünler sağlığınız ile birebir bağlantılıdır. Bu nedenle medikal ürünlerde asla kalite beklentinizden ödün vermeyin. Hepsimedikal.com.tr en seçkin markaların ürünlerini kullanıcılarına çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ulaştırıyor. Medikal ürünler sektöründe dünya lideri olan yaklaşık yirmiye yakın farklı markanın ürünlerini sizlerin kullanımına sunuyoruz. Bu ürünlerin tamamı markaların kendi garantileri kapsamında sizlere ulaştırılıyor. Böylece markaların sunduğu hak ve olanaklardan faydalanabiliyorsunuz.

Tüm ihtiyaçlarınız aynı adreste!

Sağlığınız, tedaviniz ve hasta bakımı yapabilmeniz için gereksinim duyduğunuz tüm ürünleri yalnızca hepsimedikal.com.tr adresi üzerinden karşılayabilirsiniz. Mağazalar veya web siteleri arasında mekik dokumanıza gerek kalmadı. Farklı kategoriler altında toplanan ürün çeşitleri, tüm ihtiyaçlarınızı aynı adresten karşılayabilmenizi sağlıyor. Uzun zamandır tüm medikal ürün gereksinimlerinizi kalite ve uygun fiyat ile garantisi ile karşılayan firmamız her geçen gün ürün yelpazesini daha da genişleterek ihtiyaçlarınıza yanıt olmayı sürdürüyor. Alışverişlerinizde profesyonel bir hizmet, üstün kalite ve cazip fiyatların konforunu siz de yaşayın.

Zengin ürün yelpazesine sahibiz!

Aradığınız tüm ürünlere farklı marka ve model seçenekleri ile birlikte ulaşabileceğiniz hepsimedikal.com.tr zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. 2000’den fazla ürünü 150’ye yakın kategori altında bulabiliyorsunuz. Sitemizin kolay ara yüzü sayesinde incelemek istediğiniz tüm ürünlere saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. Evde bakımı ile ilgilendiğiniz hastalarınızın tüm ihtiyaçlarının yanı sıra, hastane ve sağlık ocaklarında kullanılan tıbbi pek çok cihaz ve malzemenin siparişini de sitemiz aracılığı ile verebilirsiniz. Türkiye’de satışı nadiren yapılan veya hiç yapılmayan bazı medikal ürünleri yurt dışından getirtmek zorunda kalmayacaksınız. İhtiyacınız olan her anınızda yanınızda olan sitemiz üzerinden tüm ürünlere ulaşmanız artık mümkün hale gelmiş durumda.

Bütçeniz zorlanmıyor!

Kalite ile düşük ücretin buluştuğu ürünler sayesinde bütçenizi zorlamak veya ihtiyaçlarınızın bazılarını ertelemek zorunda kalmıyorsunuz. Tamamen bütçe dostu bir firma olmamızın yanı sıra sizlere çeşitli ödeme seçenekleri ve kolaylıkları da sunuyoruz. Sıklıkla düzenlenen indirim kampanyaları sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı son derece makul rakamlar ödeyerek karşılayabiliyorsunuz. Sanal platformda görebileceğiniz en düşük rakamlı etiketler hepsimedikal.com.tr adresine aittir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlerden maksimum oranda verim alıyor ancak minimum oranda ücret ödüyorsunuz.

Profesyonel hizmet veriyoruz!

Sağlık ciddiyet ve profesyonellik gerektirir. Yaşadığınız rahatsızlıklar ve tedavi süreçleri hakkında bilgi sahibi olan, medikal ürünler sektöründe son derece profesyonel bir ekip ile hizmet veriyoruz. İhtiyacınız olabilecek ürünler konusunda sizlere yardımcı olan hepsimedikal.com.tr kadrosunun tamamı üniversitelerin medikal alanda eğitim veren bölümlerinden mezundur. Hangi ürünü, nasıl kullanmanız gerektiği konusunda tüm sorularınızı ekibimize iletebilir ve siparişini verdiğiniz ürünler hakkında en sağlıklı bilgileri edinebilirsiniz. Sizin mutluluğunuz üzerine kurulan bir çalışma prensibi ile hizmet veriyor, takdirleriniz sayesinde her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Firmamızın farkı; hizmetlerimizde gizlidir.

Ödemelerde kolaylık sunuyoruz!

Alışverişlerinizde dilediğiniz gibi ödeme yapabilme şansına sahipsiniz. Son derece güvenli ödeme seçeneklerimiz sayesinde gönül rahatlığı ile alışverişlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Kredi kartınıza ait bilgilerin yanı sıra ödemelerde kullandığınız kişisel bilgiler de dâhil olmak üzere hiçbir bilginiz sitemiz üzerinde tutulmamaktadır. Alışverişlerinizin tutarına bağlı olarak taksit seçeneklerinden de dilediğiniz gibi istifade edebilirsiniz. Aynı zamanda hesaba havale işlemi ile ödeme yapma gibi alternatifiniz de mevcut.

İade hakkınız mevcuttur!

Web sitemizden siparişini vermiş olduğunuz ürünler sizlere kargo aracılığı ile ulaştırılmaktadır. Türkiye’nin her kentinden ve ilçesinden sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimiz sizlere ulaştığında şayet hasar görmüş ise, bir tutanak tutturarak teslim almayabilirsiniz. Tutanağın sizde kalan örneği ile bu nahoş durumu firmamıza bildirmeniz halinde en kısa süre içerisinde siparişini verdiğiniz ürünün yenisi size sağlıklı bir şekilde ulaştırılacaktır. İade veya teslimat hakkındaki tüm sorularınızı 0232 458 10 50 numarasından müşteri temsilcilerimize ulaşarak iletebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İlk siz haberdar oluyorsunuz!

Hepsimedikal.com.tr müşterileri ile büyük bir ailedir. Bu ailenin her ferdi firmamız için son derece kıymetlidir. Medikal sektördeki tüm yenilikleri yakından takip eden firmamız, dünyanın diğer ucundaki yeni ürünlerden dahi ilk sizin haberdar olmanızı ve hatta hemen sipariş verebilmenizi sağlıyor. Sitemiz üzerinden üyelik işlemlerinizi tamamlayabilir ve böylece hem satışa sunulan en yeni ürünlerden, hem de indirim kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Bu büyük ve özel ailenin bir ferdi de siz olabilirsiniz.

Hepsi Medikal

Adres: Eğitim, Dumlupınar Sk. No:6/B, 35330 Balçova/İzmir

Telefon: (0232) 458 10 50

Whatsapp: (0546) 885 20 50

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.