Menü
Sepetiniz

Hasta Bezleri

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Hasta bezi ile daha konforlu bir yaşam!

Hastalar, hastalık psikolojisi sebebiyle oldukça sıkıntılı zamanlar geçirebilir. Bu duruma bir de temel ihtiyaçların karşılanamamasının eklenmesi hastayı daha da zorlu bir psikolojiye sokarak ruh sağlığını bozabilir. Hastanın temel ihtiyaçlarını kolayca giderebilmesi için hasta bezi hem hastaya hem de hasta yakınlarına bu konuda oldukça büyük bir kolaylık sağlar.

Hasta bezi ile hem hastanızı rahat ettirin, hem de kendiniz rahat edin.

Hasta bezi, yaşadığı sağlık problemleri yüzünden tuvalet ihtiyaçlarını gideremeyen hasta kişilerin ve yakınlarının sıkıntılarını gidermek ve günlük hayatlarını kolaylaştırmak için geliştirilen bir üründür. Hasta bezi kullanarak hastanızı rahat ettirebilir ve onun hastalık sürecini daha rahat geçirmesini sağlayabilirsiniz. Kullanım sırasında karşılaşılabilecek zorluklara göre farklı modelleri bulunan hasta bezi hastanın gündelik yaşamını ve tedavi sürecinin rahat geçmesine destek olur.

Kendi hayatınız kolaylaştırırken hastanızın konforunu sağlayın!

Türkiye'de ilk ve tek olarak geliştirilen, iç çamaşırı şeklinde giyilebilen, kadınlar ve erkekler için ayrı tasarlanmış ultra emici külot şekildeki yetişkinler için özel hasta bezleri ile idrar problemi yaşayan hastaların yaşam kalitesi yükseliyor. Sızmalara karşı özel bariyerlere sahip olan ve bez değişim zamanını gösteren Canped Belbantlı hasta bezleri ise

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.