Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

EKG Cihazları

Sitemizin bu bölümü doktor, eczane, sağlık çalışanı ve kurumsal üyelere yöneliktir.
Sırala:
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Kalp kasının hareketlerini, kalbin çalışma şeklini ve temposunu ölçmek için kullanılan EKG cihazı çe..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Tamamı dijital olarak tasarlanmış olan ECG100G tek kanallı EKG cihazı 70 EKG çekimi yapabilme özelli..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Gelişmiş dijital teknoloji ile üretilmiş olan 12 kanallı elektrokardiyograf cihazı üstün teknik özel..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Alfanümerik klavyesi bulunan altı kanallı elektrokardiyograf cihazı kolay kullanım özelliğine sahipt..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Gelişmiş dijital teknoloji ile üretilmiş olan üç kanallı elektrokardiyograf cihazı pratik bir kullan..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Medwelt TLC-5000 EKG Holteri portatif ve kolay taşınabilme özelliği ile az yer kaplar. Cihaz bünyesi..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Vcomin taşınabilir tek kanal EKG cihazı aile hekimleri için uygun bir cihazdır. EKG cihazının çalışm..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Tamamen dijital teknoloji ile üretilmiş olan tek kanallı elektrokardiyograf çalışma modunu ve batary..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Plusmed pmECG-100G ekg cihazı türkçe ve ingilizce dil seçeneği sunmaktadır. 160X96 geniş ve aydınla..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

EKG Cihazları

Kalp kasının hareketleri ile birlikte sinirsel iletim anlamında kalbin çalışma şekli ve temposunu incelemekte kullanılan EKG cihazları, kalbin elektriksel faaliyetini kayıt altına alır. Tek kanallı ürünlerin yanı sıra 3 veya 12 kanallı cihazlar da mevcut olmakla birlikte farklı fonksiyonlara sahip olan modelleri de inceleyebilirsiniz.

Acil servislerde, kardiyoloji servislerinde, ameliyathanelerde, polikliniklerde ve aile hekimliği merkezlerinde kullanıma uygun olan çok sayıda farklı EKG cihazı modelini sayfamızda inceleyebilirsiniz. Sizlere farklı marka ve farklı model seçenekleri sunarak, kullanım şeklinize en uygun cihaz modelini kolaylıkla bulmanızı sağlıyoruz. Seçenekleriniz arasında tek kanallı EKG cihazı modelleri de yer alıyor.

En Yeni EKG Cihazı Modelleri Bu Sayfada!

Sayfamızda gördüğünüz EKG cihazı çeşitleri sadece kalite düzeyi yüksek ve uzun ömürlü cihaz modelleri arasından özenle seçilmiştir. Dilediğiniz ürün için güvenle siparişinizi bizlere iletebilirsiniz. En yeni teknolojiler kullanılarak üretilmiş olan ve üstün teknik özellikleri ile beklentilerinizi en iyi karşılayacak EKG cihazları da alternatifleriniz arasında yer alıyor. Ayrıca yoğun olan sağlık kuruluşlarında zamandan kazandıracak, pratik kullanım yönü ile ön plana çıkan EKG cihazı modelleri de inceleyebileceğiniz cihaz çeşitleri arasındadır.

Belirlenen referans değerleri arasında yorum yapabilme özelliğine sahip olan 3 kanallı EKG cihazı modelleri ya da farklı kanal EKG cihazı çeşitleri, sizin için de son derece ideal bir seçenek olabilir. Ayrıca hafif ve kompakt tasarımı ile kolaylıkla taşınabilen cihaz çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Şarj edilebilen batarya ile elektrik kablosu taşıma derdinden kurtaran, tek batarya dolumu ile 70 EKG çekimi yapabilme imkanı sunan 6 kanallı EKG cihazı modelleri tüm sağlık kuruluşlarında kullanılabilir.

Yorumlu EKG Cihazı Modellerini Mutlaka İnceleyin!

PC’ye veri transferi yapabilen cihaz çeşitleri, hasta verilerini muhafaza etmek istediğinizde, zorlanmadan işlemi gerçekleştirmenizi sağlayabilir. Herhangi bir sorun olduğunda uyarı veren 12 kanallı EKG cihazı modelleri de tercih edilebilir. İnceleyebileceğiniz EKG cihaz modellerinin büyük bölümü LCD ekran özelliği ile EKG çekimi takibinin hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmesini sağlıyor. Aynı zamanda farklı mod seçenekleri sunarak pratik kullanım özelliğini sergileyebiliyor.

EKG cihazlarında yüksek çözünürlüklü baskının son derece mühim olduğunu biliyoruz. Bu nedenle sizlere sadece baskı teknolojisi geliştirilmiş ve yüksek çözünürlüklü baskı sunabilen EKG cihazı çeşitlerini sunuyoruz. USB girişi bulunan ve verilerin USB içerisinde muhafaza edilmesine olanak tanıyan modeller de sayfamızda bulunuyor. Aynı zamanda otomatik kapanma özelliğine sahip olduğundan, minimum enerji kullanan EKG cihaz modeli seçeneklerinizin de olduğunu bilmenizi isteriz.

Hepsi Medikal Avantajlarından Faydalanın!

Beğendiğiniz EKG cihaz modeli fotoğrafına tıklayarak ürünün teknik özelliklerini öğrenebilirsiniz. Sepetinize ekleyerek en kısa sürede adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Ödeme sayfamızda sizlere cazip seçenekler ve çeşitli avantajlar da sunuyoruz. Hepsi Medikal avantajlarından EKG cihazı satın alırken de faydalanabilir, kazançlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım