Menü
Sepetiniz

Tansiyon Holteri Fiyatları

Medwelt ABPM 50 Tansiyon Holteri 7/24
-39 %
Marka: Medwelt Ürün Kodu: HM0140
9.474,30 TL 15.439,60 TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Tamamı taşınabilir özellikte, hafif kompakt tansiyon holterleri yetişkin, pediatrik ve neonatal hastaların kullanımına uygundur. Manuel kullanım ya da otomatik çalışma özelliğine sahip farklı tansiyon holterleri gerçek zamanlı ambulatuvar görüntüleme teknolojisi ile üretilmiştir. Ürünler AA pil ile çalışmaktadır.

Kategori içerisinde bilgisayara bağlanabilme ve verileri online ortama aktarabilme özelliğine sahip olan tansiyon holterleri modelleri mevcuttur. Tüm modeller CE normları gözetilerek üretilmiştir. 14 saat ölçüm yapabilen cihazlar arasında NIBP ölçüm verilerini kaydedebilme avantajını sunan çeşitler bulabilirsiniz.

Yüksek çözünürlüklü TFT renkli ekrana sahip tansiyon holteri verilerin bilgisayar ortamına aktarılmadan da kontrol edilmesini sağlar. Aynı zamanda alarm ve hata bilgilerini kullanıcısı ile paylaşan modeller de mevcuttur. Tüm cihazlar 2 yıl garantilidir.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.