Menü
Sepetiniz

Sünnet Koteri Çeşitleri

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Sünnet işleminin rahat ve güvenli bir şekilde yapılmasına yardımcı olan sünnet koterleri kalite düzeyi yüksek olan ürünlerdir. Kalem sünnet koteri formunda olan çeşitler arasında ısı ayarı manuel olarak yapılan yahut cihaz tarafından yapılan modeller mevcuttur. Kategori içerisinde toplu sünnet uygulamaları için ideal olan sünnet koter cihazı çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Mobil olarak üretilmiş olan, hafif, küçük ebatlara sahip, taşınabilen sünnet koteri modelleri farklı ısı ayarları yapılabilmesini sağlamaktadır. Sünnet koterleri çeşitleri arasında şarj edilerek çok sayıda sünnet işleminin yapılabilmesini sağlayan cihaz tasarımları da mevcuttur.

Sünnet el koterleri ve cihazları uzun süre kullanım ömrü sunmaktadır. Bataryalı olan sünnet koteri çeşitlerinin batarya ömürleri minimum 6 yıldır. Cihazlar garanti kapsamında adresinize ulaştırılmaktadır. Pratik bir kullanım sunan sünnet koter cihazları uç değişimleri kolaylıkla yapılabilmektedir.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.