Menü
Sepetiniz

İdrar Stripleri

Ürün Kodu: HM0041
Laboquick idrar analiz stripleri farklı miyar alanlarının sabitlendiği dayanıklı plastik striplerdir. Bu idrar testi idrarda, glükoz, bilirubin, keton, özgül ağırlık, kan, pH, protein, ürobilinojen, nitrit, lökosit tayini için kullanılma amacını taşımaktadır. Bir hastalık esnasında veya vücuttaki iş..
39,90 TL 50,00 TL
Vergiler Hariç:36,94 TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

10 parametreli ve 11 parametreli idrar stripleri çeşitli testlerin yapılabilmesini sağlamaktadır. Tek kullanımlık olan idrar test çubukları  sağlık kuruluşlarında ve kliniklerinde kullanılabilir.

İdrar analizinin en hızlı şekilde yapılmasını sağlayan idrar test şeritleri özel renk kodları ile üretildiğinden analizin neticesinin yorumlanmasını ve tanı koymaya yardımcı olmasını sağlamaktadır.

Dipstick üzerindeki karelerin her biri idrardaki farklı bileşenleri temsil etmektedir. İdrar test çubukları yüksek hassasiyet özelliğine sahiptir. Farklı testlerde kullanıma uygun olan idrar stripleri özel tüp içerisinde adresinize ulaştırılmaktadır. Ürün CE normlarına uygun olarak üretilmiştir.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Whatsapp