Menü
Sepetiniz

Bakım ve Temizlik

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Evde veya hastanede hasta bakımı yapılırken ihtiyaç duyulan tüm medikal temizlik malzemeleri bu kategoride yer almaktadır. Hijyenik bir şekilde saç ve saç derisi temizliği ile vücut temizliğinin yapılabilmesini sağlayan bakım ve temizlik malzemelerinin tümü kalite düzeyi yüksek olan markaların ürünleridir. Tüm hastalarda ve bakım gerektiren durumlarda bu ürünler güvenle kullanılabilir.

Saçların ve saç derisinin sadece masaj yapılarak hijyenik bir şekilde temizlenmesini sağlayan saç yıkama bonesi çeşitleri bu kategoride yer almaktadır. Durulama gerektirmeyen bu ürün saçlarda oluşan kötü kokuların giderilmesini de sağlamaktadır. Ayrıca tüm vücudun genel temizliğinde kullanılabilecek vücut temizleme havlusu çeşitlerini de sitemizde bulabilirsiniz. Aloe vera içeriği ile cildin ihtiyacı olan nemi kazandıran bu ürünler tek kullanımlık olup pratik bir şekilde vücut temizliğinin gerçekleştirilmesini sağlar.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.