Menü
Sepetiniz

Nebulizatörler

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Bebek, çocuk ve yetişkin hastalar için kullanıma uygun olan nebulizatörler arasında sağlık kuruluşlarının kullanımına uygun pratik cihazlar yer almaktadır. Ventilatör hasat devreleri veya maske ile kullanılabilme özelliğine sahip olan nebulizatör cihazları konvansiyonel ya da yüksek frekanslı ventilasyne uygundur. Kategori içerisinde yer alan cihazların kontrol üniteleri hasta karyolasına ya da stantlara monte edilebilir.

Nebulizatör cihazlarının mikron boyutunda partikül üretebilir olmaları, bronkodilatör veya antibiyotik türü ilaçların kullanımında maksimum verim elde edilmesini sağlamaktadır. Micropump teknolojisi ile geliştirilen nebulizatörler düşük ses seviyesine sahiptir.

Yetişkin ve çocuk hastalar için farklı boylarda maske aynı cihaz ile birlikte kullanılabilmektedir. Cihazlar CE normlarına uygundur ve markaların sağladığı garanti kapsamındadır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.