Steteskoplar

Sırala:
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Teknik Özellikler Epoksi / fiberglas malzemeden üretilmiş olan diyafram çapı 4.4 santimetredir. ..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Teknik Özellikler Steteskop tamburu kromajlıdır ve çapı 50 milimetre ölçüsündedir. Ürü..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Teknik Özellikler Çanlar ürüne kolaylıkla takılıp çıkarılabilir.  Değişim vidalı bağlantı sis..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Teknik ÖzelliklerSızdırmazlık özelliğine sahip olan kulaklık başlıkları yumuşak malzemeden üretilmiş..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Teknik ÖzelliklerSteteskop modelinin göğüs parçası paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.Ürün CE n..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Rahat bir kullanım sunan, hafif, kolay taşınabilen steteskoplar kalite düzeyleri yüksek markaların ürünleridir. Üşütmeyen çan çerçevesi gibi ekstra özellikler ile donatılmış olan ürünlerin kulaklık bölümleri kulak ergonomisine uygun olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle uzun süreli kullanımlarda dahi herhangi bir rahatsızlık vermez.

Farklı steteskop çeşitleri arasında yedek kulak çanları mevcut olan ve set halinde satışa sunulmuş modelleri de bulabilirsiniz. Bu ürünlere çocuklar için tasarlanmış çan çerçeveleri de dahildir. Aparat değişimi ise tek hareketle kolaylıkla yapılabilmektedir.

Ayarlanabilen diyafram dinleme çanına sahip steteskop modellerinin hortum uzunlukları ideal bir boydadır. Özel yapıları sayesinde uzun süreli kullanım şansı sunan hortumlar sızdırmazlık özelliğe de sahiptir. Pek çok modelin Y hortum bölümü silikon malzeme kullanılarak üretilmiştir.

İstenmeyen dış sesleri süzerek net bir duyum sağlayan steteskop modelleri pratisyenler ve hemşirelerin kullanımına da uygundur. Aynı zamanda kulaklık içerisinde ses duyumunu engelleyen oluşumlar üretimde kullanılan malzemeler ve özel tasarımı sayesinde oluşmamaktadır. Kategori içerisinde kardiyolojik kullanım için uygun olan çift kanallı steteskoplar da mevcuttur.