Menü
Sepetiniz

Pulse Oksimetreler

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Hastanın parmak nabzından oksijen ölçümü yapabilen cihazlar acil durum hizmetlerinde güvenle kullanılabilir. Cihazların tamamı sadece saniyeler içerisinde ölçüm yapabilme kapasitesine sahiptir. Hızlı ve güvenilir sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Tamamı patrik bir kullanım sunan, ileti teknoloji harikası pulse oksimetreler hafif bir kompakt tasarım ile üretilmiştir. Kullanımı kolaylaştıran teknik özellikler ile donatılmış olan cihazlar sağlık kuruluşlarında kullanım için uygun bir hızda çalışmaktadır.

24 saat boyunca sürekli iletişim sağlayan tasarımlar arasında düşük pil gösterge uyarısı yapabilen modeller de mevcuttur. Mini LED ekranları sayesinde kullanım esnasında takip olanağı tanıyan pulse oksimetre cihazları minimum enerji kullanarak maksimum kullanım süresi sunmasıyla da dikkat çekmektedir. Cihazlar son derece kolay bir şekilde bulunabilen 2 adet AAA pil ile çalışmaktadır.

Tek tuş özelliğine sahip olan kolay kullanımlı cihaz çeşitleri mevcuttur. Aynı zamanda kategori içerisinde parmak tipi pulse oksimetreler de yer almaktadır. Nabız barı gösterimi de yapabilen pulse oksimetre cihaz çeşitleri arasında evde kullanım için özel olarak tasarlanmış modeller bulunur. Cihazların tamamı 2 yıl garanti kapsamındadır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.