Menü
Sepetiniz

Santrifüj Cihazları

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Santrifüj Cihazları

Laboratuvar çalışmaları sırasında sıklıkla kullanılan santrifüj cihazları en önemli medikal ürünler arasında yer alır. Mekanizmasında bulunan motor yardımıyla 1 dakikada yaklaşık 10 bin devire kadar çıkabilen muhteşem bir dönme hareketi sağlayan cihaz katı halde bulunan parçacıkların ayrıştırılması amacıyla kullanılır. Bir sıvı içerinde yer alan hücreler, bakteriler, alyuvarlar gibi katı parçalar bu dönme hareketi sırasında merkezkaç kuvveti sayesinde ayrışır.

Sıvıların içerisinde yer alan farklı maddeler farklı çözeltiler oluşturarak istenen değerlerin alınması sağlanır. En yüksek performansa sahip olan marka ve modelleri online olarak medikal marketimizde inceleyebilir, satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm santrifüj cihazları Aile Hekimleri ve Tıp Merkezleri kullanımına uygundur. 2 yıl garanti tüm cihazlarda mevcuttur.

Uzun Kullanım Ömrüne Sahip Santrifüj Cihazları!

Medikal sektöründeki tüm gelişmeleri ve en yeni cihazları takın markaja alan Hepsi Medikal olarak sizlere en yeni, en kullanışlı ve en uzun ömürlü santrifüj cihazlarını sunuyoruz. Farklı ihtiyaçlara yanıt olabilen onlarca farklı modeli sitemiz üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Sadece Aile Hekimliği Merkezlerinde değil, tüm sağlık kuruluşlarında ve özel laboratuvarlarda kullanıma uygun olan santrifüj cihazı çeşitleri, ürün seçeneklerimiz arasında yer alıyor.

İhtiyacınız doğrultusunda 4 tüplü, 6 tüplü, 8 tüplü ya da 12 tüplü santrifüj cihazı modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Kompakt tasarımları ile yer kaplamayan ve pratik kullanım yönü ile ön plana çıkan cihaz modelleri, hem hekimler hem de sağlık personeli tarafından kullanılabilir. Aynı zamanda istenen devir ayarının kolaylıkla seçilebildiği ürün çeşitlerimiz de mevcuttur.

Sizlere sadece seçkin markalar tarafından üretilmiş olan santrifüj cihazlarını sunmaktayız. Sitemizde inceleyebildiğiniz tüm cihaz modelleri, çalışması esnasında sarsılmayan cihaz çeşitleri arasından firmamız tarafından özenle seçilmiştir. Bu nedenle cihazları incelediğinizde dilediğiniz ürün modeli için güvenle siparişinizi bize iletebilirsiniz.

Güvenli Kullanım Sunan Santrifüj Cihazları Hepsi Medikal’de!

Güvenli bir kullanım için kapak emniyet anahtarı olan santrifüj cihazlarını da tercih edebilirsiniz. Dakikada 5000 devre çıkabilen cihaz modelleri de hıza önem veren sağlık kuruluşları için ideal bir seçenek olabilir. Farklı markaların farklı cihaz modellerini sizlere sunarak beklentilerinize en uygun olan santrifüj cihazını kolaylıkla bulabilmenizi sağlıyoruz.

Cihazların teknik özellikleri hakkında bilgi alabilir ve en doğru tercihi yapabilirsiniz. Minimum enerji kullanımı sunan santrifüj cihazları da seçenekleriniz arasında yer almaktadır. Ayrıca üzerinde bulunan dijital gösterge ile ayarlarını daha kolay yapabileceğiniz cihaz modellerini de inceleyebilirsiniz. Kan numunesinin yanı sıra idrar numunesinin ayrıştırılması için de kategorimiz içerisinde yer alan ürün modellerini kullanabilirsiniz.

Hepsi Medikal Avantajlarından Siz de Faydalanın!

Tüm medikal ürün, cihaz ve malzeme ihtiyaçlarınızda olduğu gibi santrifüj cihazı ihtiyaçlarınızda da sizlere en kaliteli ürün modellerini en uygun fiyatlar eşliğinde temin etme imkanı sunuyoruz. Hepsi Medikal avantajlarından siz de faydalanabilirsiniz. Hızlı teslimat ilkemiz kapsamında siparişinizi ilettiğiniz ürün en kısa süre içerisinde adresinize ulaşacaktır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.