Menü
Sepetiniz

Röntgen Aksesuarları

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Röntgen Aksesuarlarında Kalitenin Adresi!

Röntgen cihazları ile kullanılması gereken röntgen aksesuarları için bu kategoriyi ziyaret edebilirsiniz. Özellikle otomatik film banyo makinelerinin olmadığı yerlerde, konvansiyonel röntgen filmlerinin banyo edilmesini sağlayan röntgen banyo solüsyonu çeşitleri en cazip fiyatlar eşliğinde kullanımınıza sunuluyor. Bu solüsyonların uygun koşullarda muhafaza edilmesi durumunda kalitelerini de çok uzun süre muhafaza edebildiklerini belirtmek isteriz.

Medikal Malzemelerde Kalitenin Adresi Hepsi Medikal!

Kullanılan medikal malzemelerin kalite düzeyinin yüksek olması, her daim yüksek ücretler ödemeniz gerektiği anlamına gelmez. Hepsi Medikal’den temin ettiğiniz en kaliteli röntgen aksesuarları ve yardımcı malzemeleri için gayet cazip ödemeler yapmanız yeterli olmaktadır. Banyo solüsyonlarının yanı sıra developer ve fixer gibi yardımcı malzemeleri de sitemizden temin edebilirsiniz.

Zengin Çeşit Yelpazesi, En Doğru Seçimi Yapmanızı Sağlar

Tüm medikal cihaz, ürün ve malzemelerde olduğu gibi röntgen aksesuarları kategorimizde de en zengin çeşit yelpazesi sitemizde bulunmaktadır. Kategori içerisinde troid koruyucu malzemeler ve ürünler de bulabilirsiniz. Çeşit ve marka yelpazemizin geniş olması, kullanım şeklinize en uygun ürünleri saniyeler içerisinde bulmanızı sağlar ve doğru seçimler yapmanıza yardımcı olur.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.