Menü
Sepetiniz

Hemogram Mikseri Fiyatları

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Farklı boylarda ve farklı adetlerde vakumlu veya vakumsuz hemogram tüpü taşıyabilen kapasitelere sahip hemogram mikseri çeşitlerini bu kategori altında bulabilirsiniz. Numunelere özelliklerini koruyacak şekilde 45 derecelik bir açı ile eğim kazandıran cihaz dönüş hareketleri yaparak tetkiklerin sağlıklı neticeler vermesini sağlamaktadır.

Hemogram mikseri çeşitleri tüplerin hem kendi eksenlerinde hem de aşağıya ve yukarıya dönüş hareketleri yapmasını sağlamaktadır. Cihazlarda kullanılan motor redüktör teknolojisi ile çalışmaktadır.

Aynı zamanda kullanıcı güvenliğini sağlayan teknik özelliklere de sahip olan hemogram mikseri modelleri 5-15 rpm dönüş devrine sahiptir. Sitemizde mevcut olan tüm hemogram mikseri çeşitleri CE normlarına uygun olarak üretilmiştir. Sitemiz üzerinden temin ettiğiniz hemogram mikserleri markaların sunduğu garanti belgesi eşliğinde adresinize ulaştırılmaktadır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.