Hepsi Medikal'e Hogeldiniz Trkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Hemogram Mikseri RMS-30

Ürün Kodu: HM0076

Bu ürünü sadece doktor, eczane, sağlık çalışanı ve kurumsal üyeler üye girişi yaparak satın alabilir.
Üye olmak için tıklayınız.

Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Vakumsuz 30 adet hemogram tüpü kapasitesine sahip olan hemogram mikseri farklı boylarda tüplerin konumlandırılması için uygun bir forma sahiptir.

Hemogram mikseri numune barındıran tüplerin içerisindeki EDTA ile homojen bir şekilde karışmasını sağlayan spiral merdane mekanizmasına sahiptir.

Sağlıklı bir analiz yapılabilmesi için tüpler içerisindeki numunenin özelliğini koruyacak bir şekilde hareket etmektedir.

Hemogram mikseri içerisine yerleştirilen tüpler hem kendi eksenlerinde hem de aşağıya ve yukarıya doğru hareket etmektedir.

Cihaz içerisinde bulunan motorun saat yönündeki hareketi, cihaza yerleştirilen özel bir dişli aktarım sistemi sayesinde merdanelere de senkronize olarak yansıtmaktadır.

İç aksamda yer alan dişli sistem cihazın gürültü çıkarmayacak bir şekilde çalışmasını sağlamak için özel bir plastik maddeden imal edilmiştir.

Mikser içerisindeki merdaneler 30-35 rpm dönüş devrine sahiptir.

Cihaz içerisinde redüktör teknolojisi ile çalışan motor bulunmaktadır.  Motor gücü 4 W. kuvvetindedir. 220 VAC. 50 hz. İle çalışan motor farklı bir ara birime gereksinim duymamaktadır.

Kullanıcı güvenliğinin ön planda tutulduğu cihaz, kullanıcının elinin sıkışma ihtimali oluştuğunda otomatik olarak durur.

Hemogram mikseri kasası paslanmaz. Boya aşınmalarına maruz kalmaması için cihaz fırınlama tekniği ile renklendirilmiştir.

CE normlarına uygun olarak imal edilmiş olan cihaz 2 yıl garantilidir.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Hemogram Mikserleri Kategorisindeki En Çok Satılan Ürünler

Tüm Hakları Saklıdır.