Menü
Sepetiniz

Jinekoloji ve Kan Alma Koltukları

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Aynı zamanda doğum masası olarak da kullanılabilen 2 motorlu jinekolojik muayene masası ve 3 motorlu jinekoloji koltukları modelleri çeşitlerimiz arasındadır.

Sırt bölümü ayarlanabilen, hastanın farklı pozisyonlar almasını sağlayabilen doğum masası çeşitleri vinlex deri kaplıdır. Hastanın kolunun sabit kalmasını sağlayabilen, 2 ve 3 motorlu kan alma koltukları çeşitlerini de bu kategoride bulabilirsiniz.

Kol dayama aparatı, serum askısı gibi aparatlarla opsiyonel hale getirilmiş olan kan alma koltukları arasında ayak ucu çıkarılabilen modeller de mevcuttur. Tüm jinekolojik muayene masası, doğum masası ve kan alma koltukları çeşitleri 360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde taşınabilir. Pek çok farklı pozisyonun kumanda yardımı ile sağlanabildiği kan alma koltuğu ile doğum masası çeşitlerine trendelenburg pozisyonu da verilebilmektedir.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.