Menü
Sepetiniz

Mamografi Filmleri

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Yüksek Çözünürlük Düzeyine Sahip Mamografi Filmleri

Mamografi çekiminde doku incelenmesi ve bulgulardaki kontür hatlarının net bir şekilde görüntülenebilmesi için kalite düzeyi yüksek olan mamografi filmlerinin tercih edilmesi gereklidir. Bu nedenle sitemizde yer alan mamografi filmleri kategorisinde sadece kalite düzeyi en yüksek film çeşitleri yer almaktadır. Kullandığınız mamografi cihazı ile birebir uyumlu olan film çeşitlerini tercih edebilmeniz için birkaç farklı markanın mamografi filmleri çeşitlerini kullanımınıza sunuyoruz. Sitemizde sadece marka çeşitliliği değil film ebat çeşitliliği ile de karşılaşacaksınız.

Kodak ve Fujifilm Mamografi Filmleri Tek Sayfada

Tamamı yüksek çözünürlük düzeyine sahip olan mamografi filmlerinden oluşan kategoride 18 cm x 24 cm ebatlarında olan mamografi filmleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda ebatları 24 cm x 30 cm olan ürün çeşitlerini de bulabilirsiniz. İzleme kolaylığı sağlayan özel bir teknoloji ile geliştirilmiş olan filmler, tanı koyma noktasında da büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Çünkü mamografi filmi çeşitlerinin tamamı hem yüksek hem de keskin bir tanısal veri sağlamaktadır. Aynı zamanda ince detay algısına sahip olan filmler çok daha detaylı bir yorumlama yapmaya da imkan tanır.

MIN-R Ekranlar ile Uyumlu Mamografi Filmleri Burada!

Sağlık kuruluşlarının bazıları MIN-R formunda ekran kullanmaktadır. Bu nedenle sitemizde kullanımınıza sunduğumuz mamografi filmleri çeşitlerinin MIN-R ekranlar ile uyumlu olmasına özen göstermekteyiz. Ayrıca yine bu kategoride ortokromatikmamografik ekranlar ile uyumlu olan mamografi filmleride yer almaktadır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.