Menü
Sepetiniz

Maviye Hassas Röntgen Filmleri

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Tüm Ebatlarda Maviye Hassas Röntgen Filmleri Sitemizde!

Sağlık kuruluşlarının en çok gereksinim duyduğu malzemeler arasında başı çeken tetkik malzemeleridir. Özellikle röntgen filmleri, sıklıkla ihtiyaç olan malzemeler arasında yer alır. Bunun farkında olan sitemiz, en kaliteli maviye hassas röntgen filmleriçeşitlerini en uygun fiyatlar eşliğinde sağlık kuruluşlarına ulaştırıyor. Kullandığınız cihaza uygun ebatlarda röntgen filmlerini farklı adreslerde aramanıza hiç gerek yok! Sitemizde tüm ebatlarda maviye hassas röntgen filmleribulunmaktadır.

Kullandığınız Cihaza Birebir Uyumlu Röntgen Filmleri Mevcut!

Sitemizde satışa sunduğumuz maviye hassas röntgen filmleri çeşitleri arasında 18 x 24’ten 35 x 43’e kadar tüm ebatlarda röntgen filmleri mevcut. Kalite düzeyi yüksek markaların ürünlerini bulabileceğiniz sitemizde Kodak marka maviye hassas röntgen filmleri de yer almaktadır. Sadece 90 saniyede göründü almanızı sağlayan filmler, en net görüntüleme teknolojisi ile birleştiğinde maksimum istikrarlı bir görüntü sunar. X – ray görüntülemeden beklentilerin karşılanması için özel olarak tasarlanmış röntgen filmlerinin siparişini toplu olarak da verebilirsiniz.

Alternatif Markalar Sunuyor ve Seçimi Size Bırakıyoruz!

Sürekli olarak kullandığınız ve kalitesinden memnun kaldığınız röntgen filmlerini değiştirmek istemeyebilirsiniz. Bu yüzden sitemizde hem yeşile hassas röntgen filmlerini hem de maviye hassas röntgen filmlerini alternatif markalar ile birlikte kullanımınıza sunuyoruz. Daimi olarak kullandığınız markanın ürün devamlılığını sitemizde görebilirsiniz. Uygun fiyat politikamızın, tüm röntgen filmi çeşitleri için de geçerli olduğunu bilmenizi isteriz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.