Menü
Sepetiniz

Kan Alma Tüpü Fiyatları

Fıratmed Kan Alma Tüpü Jelli Sarı (5-8 ml)
Yeni Ürün -15 %
Fıratmed Kan Alma Tüpü Kırmızı (9 ml)
Yeni Ürün -17 %
Fıratmed 9NC Koagülasyon Tüpü %3.2 (2,7 ml)
Yeni Ürün -7 %
Fıratmed Lityum Heparinli Tüp (2-8 ml)
Yeni Ürün -11 %
Fıratmed Kan Alma Tüpü K2 Edtalı Mor (3-6-9 ml)
Yeni Ürün -48 % Stokta Yok
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

Çeşitli tetkikler için ihtiyacınız olan medikal malzemelerin tümünü, eksiksiz bir şekilde sitemizden karşılayabilirsiniz. Pratik bir şekilde kullanılabilen kan alma tüpleri seçkin markalar tarafından üretildi. Kan numunesinin hastadan güvenli bir şekilde alınabilmesi için özel olarak dizayn edilen ürün çeşitlerini hemen inceleyin ve seçtiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin.

Vakumlu Kan Alma Tüpü Çeşitleri Sitemizde!

Tamamı tek kullanımlık olan kan alma tüpü çeşitleri steril yapıdadır. Ayrıca sitemizce vakumlu kan alma tüpü çeşitleri de yer alıyor. Tüm kan alma iğnesi çeşitleri ile kullanıma uygun olan medikal malzemeler ihtiyaç duyulan miktarda kan numunesinin alınabilmesini sağlar. Kırılmaz pet malzemeden üretilen kan alma tüpü çeşitlerini sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

EDTA’lı Tüpler ve Serum Tüplerinde Cazip Fiyatlar!

Kanın pıhtılaşması ile ilgili ya da farklı hematolojik testler için kan numunesi alımı sağlayan EDTA’lı kan alma tüpü çeşitleri farklı ml seçenekleri eşliğinde sitemizden temin edilebiliyor. Sizlere K2 EDTA’lı kan alma tüpü çeşitleri ve K3 EDTA’lı kan alma tüpü çeşitlerini bir arada sunuyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde yapacağınız tek bir alışverişle karşılayabilirsiniz. Ayrıca serum tüpleri çeşitleri de sitemizde ayrıcalıklı fiyatlarla temin edilebiliyor. Sizlere sıklıkla kullanılan serum tüpleri çeşitlerini bir arada inceleme şansını sunuyoruz. İhtiyacınız olan ürünleri sadece tek tıkla sepetinize atabilirsiniz.

Renk Kodlu Kan Alma Tüpleri Burada!

Santrifüj cihazında kullanıma uygun olan kan alma tüpleri sağlık görevlilerinin kan numunesini gayet konforlu bir şekilde alabilmesine olanak tanıyan yapısıyla da beğeni alıyor. Belirli standartlara uygun olarak üretim yapan güvenilir markaların ürün çeşitleri için daha fazla ödemenize gerek yok. Sizlere sitemizde geniş ürün çeşidi yelpazesi sunarken aynı zamanda minimum fiyatlar da sunuyoruz.

Hepsi Medikal Ayrıcalıklarından Faydalanın!

Bütçenizi zorlamadan medikal ürün, cihaz ve malzeme ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilir ve cazip ödeme kolaylıklarından da faydalanabilirsiniz. Ücretsiz kargo fırsatları gibi pek çok ayrıcalık sitemizde sizi bekliyor. Hepsi Medikal avantajlarından faydalanmak için hemen ürün gruplarına göz atın ve siparişinizi tamamlayın. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında siparişleriniz çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşıyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.