Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Omron M2 Basic Dijital Koldan Tansiyon Aleti

Omron M2 Basic Dijital Koldan Tansiyon Aleti

Ürün Kodu: HM0097

15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği gereğince, bu ürünlerin satışı sadece profesyonellere yönelik yapılmaktadır. Bu ürünleri sadece hekimler ve sağlık çalışanları satın alabilirler. Hekim veya sağlık çalışanı değilseniz bu ürünü size en yakın medikal satış merkezi ya da eczanenizden temin edebilirsiniz.

Bu ürünü sadece doktor, eczane, sağlık çalışanı ve kurumsal firmalar satın alabilmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve Sipariş için 0850 885 20 50 'den veya Whatsapp 'tan bize ulaşın. Mesai saatleri içerisinde işleminiz en hızlı şekilde tamamlanmaktadır.

Kapıda Ödeme
Süper Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Osilometri ölçüm metoduna sahip olan Omron m2 tansiyon aleti üst koldan tansiyon ölçümü için uygundur. Otomatik kapanma özelliğine sahip olan tansiyon ölçer toplam 21 ölçümü hafızasında tutabilir.

LCD dijital ekranı geniş olduğundan ölçüm neticesinin rahatlıkla görünmesini sağlar. Omron m2 tansiyon aleti düzensiz nabız atışını yakalama özelliğine de sahiptir. 4 adet AAA pil ile çalışan cihazın saklama çantası mevcuttur. Pil ömrü yaklaşık 300 ölçüm yapılabilmesini sağlamaktadır.

Elektrikli pompası sayesinde otomatik olarak kol bandını şişiren Omron m2 tansiyon aleti otomatik basınç tahliye valfi sayesinde kol bandının ölçüm sonrası inmesini sağlamaktadır. Kasa ağırlığı (pilsiz) 340 gram, kolluk ağırlığı 130 gramdır. Ürün 2 yıl garantilidir.

MEHMET BEŞİR ÖZDEMİR

Hızlı kargo. Ürünü 2 günde teslim aldım. Şaşırdım gerçekten bu kadar hızlıca teslim edilmesi mutlu ediyor. Kaliteli ürün. Hepsi medikal çok güvenilir ve hızlı
Teşekkür ederim

MEHMET ATILLA

Beğendim, Aras kargo biraz yavaş

açelya

Poliklinik şartlarında işinizi görecek gayet güzel bir ürün. Hızlı kargo için ayrıca teşekkürler....

MEHMET DEMİRHAN

gayet iyi yeterli ve beklediğimiz gibi

EREN SALMANOĞLU

oldukça iyi teşekkür ederim.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | Linux System Admin