Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Omron M2 Basic Dijital Koldan Tansiyon Aleti

Omron M2 Basic Dijital Koldan Tansiyon Aleti

Ürün Kodu: HM0097

15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği gereğince, bu ürünlerin satışı sadece profesyonellere yönelik yapılmaktadır. Bu ürünleri sadece hekimler ve sağlık çalışanları satın alabilirler. Hekim veya sağlık çalışanı değilseniz bu ürünü size en yakın medikal satış merkezi ya da eczanenizden temin edebilirsiniz.

Bu ürünü sadece doktor, eczane, sağlık çalışanı ve kurumsal üyeler üye girişi yaparak satın alabilir.
Üye olmak için tıklayınız.

Kapıda Ödeme
Süper Hızlı Gönderi
En Faydalı Yorum : Gülden D...z
Omron kalitesini bildiğim için sipariş verdim. Zaten annemde aynı markayı kullanıyordu. Ertesi gün elime geçti gayet hızlıydı yani.

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Osilometri ölçüm metoduna sahip olan Omron m2 tansiyon aleti üst koldan tansiyon ölçümü için uygundur. Otomatik kapanma özelliğine sahip olan tansiyon ölçer toplam 21 ölçümü hafızasında tutabilir.

LCD dijital ekranı geniş olduğundan ölçüm neticesinin rahatlıkla görünmesini sağlar. Omron m2 tansiyon aleti düzensiz nabız atışını yakalama özelliğine de sahiptir. 4 adet AAA pil ile çalışan cihazın saklama çantası mevcuttur. Pil ömrü yaklaşık 300 ölçüm yapılabilmesini sağlamaktadır.

Elektrikli pompası sayesinde otomatik olarak kol bandını şişiren Omron m2 tansiyon aleti otomatik basınç tahliye valfi sayesinde kol bandının ölçüm sonrası inmesini sağlamaktadır. Kasa ağırlığı (pilsiz) 340 gram, kolluk ağırlığı 130 gramdır. Ürün 2 yıl garantilidir.

GÜLHANIM Ö...R Bu Yorumu Faydalı Buldunuz mu?

Çalıstigim kurumda bir doktor hanımın tavsiyesi üzerine sayfayı inceledim ve daha güvenilir olduğuna karar vererek tansiyon aleti sipariş verdim. Paketlemesi fazlasıyla korunakliydi. Memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

SERAP K...K    [ Uzmanlık : Pratisyen Doktor ] Doğrulanmış Üye Bu Yorumu Faydalı Buldunuz mu?

Ürün sitede gösterildiği gibiydi. Paketlemesi iyiydi. Kargo konusunda oldukça hızlısınız ve bir sorum olduğunda WhatsApp yardım hattından anında çözüme ve cevaba ulaştım. Teşekkür ederim

MEHMET Ö...R    [ Uzmanlık : Aile Hekimi ] Doğrulanmış Üye Bu Yorumu Faydalı Buldunuz mu?

Hızlı kargo. Ürünü 2 günde teslim aldım. Şaşırdım gerçekten bu kadar hızlıca teslim edilmesi mutlu ediyor. Kaliteli ürün. Hepsi medikal çok güvenilir ve hızlı
Teşekkür ederim

MEHMET A...A    [ Uzmanlık : Aile Hekimi ] Doğrulanmış Üye Bu Yorumu Faydalı Buldunuz mu?

Beğendim, Aras kargo biraz yavaş

açelya a...a Bu Yorumu Faydalı Buldunuz mu?

Poliklinik şartlarında işinizi görecek gayet güzel bir ürün. Hızlı kargo için ayrıca teşekkürler....

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım