Omron M2 Basic Dijital Koldan Tansiyon Aleti

Omron M2 Basic Dijital Koldan Tansiyon Aleti

Ürün Kodu: HM0097

15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği gereğince, bu ürünlerin satışı sadece profesyonellere yönelik yapılmaktadır. Bu ürünleri sadece hekimler ve sağlık çalışanları satın alabilirler. Hekim veya sağlık çalışanı değilseniz bu ürünü size en yakın medikal satış merkezi ya da eczanenizden temin edebilirsiniz.

Kapıda Ödeme
Süper Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Osilometri ölçüm metoduna sahip olan Omron m2 tansiyon aleti üst koldan ölçüm yapabilir. Otomatik kapanma özelliğine sahip olan tansiyon ölçer toplam 21 ölçümü hafızasında tutabilir.

Omron m2 tansiyon aleti düzensiz nabız atışını yakalama özelliğine de sahiptir. 4 adet AAA pil ile çalışan cihazın saklama çantası mevcuttur. Pil ömrü yaklaşık 300 ölçüm yapılabilmesini sağlamaktadır.

Elektrikli pompası sayesinde otomatik olarak kol bandını şişiren Omron m2 tansiyon aleti otomatik basınç tahliye valfi sayesinde kol bandının ölçüm sonrası inmesini sağlamaktadır. Kasa ağırlığı (pilsiz) 340 gram, kolluk ağırlığı 130 gramdır. Ürün 2 yıl garantilidir.

ERDOĞAN ERBAŞ

tavsiye ederim gayet kullanisli

MEHMET ESER

hepsi güzel teşekkürler

Mustafa Aslan

Doktor tavsiyesiyle satın aldım memnunum

Gülden Durmaz

Omron kalitesini bildiğim için sipariş verdim. Zaten annemde aynı markayı kullanıyordu. Ertesi gün elime geçti gayet hızlıydı yani.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi