Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Omron M6 Comfort Dijital Koldan Tansiyon Aleti

Omron M6 Comfort Dijital Koldan Tansiyon Aleti

Ürün Kodu: HM0099

15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği gereğince, bu ürünlerin satışı sadece profesyonellere yönelik yapılmaktadır. Bu ürünleri sadece hekimler ve sağlık çalışanları satın alabilirler. Hekim veya sağlık çalışanı değilseniz bu ürünü size en yakın medikal satış merkezi ya da eczanenizden temin edebilirsiniz.

Bu ürünü sadece doktor, eczane, sağlık çalışanı ve kurumsal üyeler üye girişi yaparak satın alabilir.
Üye olmak için tıklayınız.

Kapıda Ödeme
Süper Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Oscillometric ölçüm metoduna sahip olan Omron m6 tansiyon aleti üst koldan hızlı ölçüm yapılabilmesini sağladığından klinik kullanıma uygundur. Otomatik kapanma özelliğine sahip olan cihaz yalnızca güvenilir neticeleri göstermektedir.

Manşet sarım kontrolüne sahip olan, saati ve tarihi ile birlikte toplamda 90 tansiyon ölçümünü hafızasına kaydedebilen Omron m6 tansiyon aleti büyük LCD dijital üçlü gösterge ekranına sahiptir. Düzensiz nabız atışını gösteren bir logo bulunur.

Intellisenseteknolojisi ile üretilmiş olan cihaz hastanın tansiyonunu algılar ve uygun düzeyde şişirme yapar. Özel valfi sayesinde ölçüm sonunda otomatik olarak havayı boşaltır

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.