Menü
Sepetiniz

Tıbbi Atık Kutuları

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

Tıbbı atık kutuları içerisinde ihtiyaçlarınıza dönük birçok model Hepsi Medikal’de sizleri bekliyor! Sağlık kuruluşlarında hijyenin sağlanması için en önemli gereçlerden birisi de tıbbi atık kutularıdır. Tıbbı atık kutusu modelleri; ihtiyaç, beklenti ve kullanım şekline göre birçok türdedir. Çeşitli ebatlarda ve litrelik hacimlerde tıbbı atık kutusu içerisinde dilediğinizi hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tıbbi Atık Kutuları ile Üst Seviye Hijyen!

Tıbbi atık kutuları, el ile teması önleyen ve bu sayede birçok zararlı bakterinin ve mikrobun vücudumuza ulaşmasını engelleyen önemli gereçlerdendir. Alt kısmında yer alan pedal aracılığıyla kapağın açılması ve kapatılmasını sağlayan mekanizma, tıbbi atıklarla temasımızı önler. Tıbbi atık kutusu çeşitleri içerisinde birçok modeli kullanım amacınıza, mekânın özelliklerine ve beklentilerinize göre tercih edebilirsiniz.

Sağlık kuruluşları başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluşta bulunması gereken tıbbi atık kutusu, bina içerisinde kolay erişilebilir noktalarda konumlandırılmalıdır. Tıbbi atık kutularının üzerinden diğer kutulardan ayırt edilebilmesi için uyarı niteliğinde baskı bulunur. HepsiMedikal üzerinden sipariş edeceğiniz tıbbi atık kutuları sizlere baskılı ve kullanıma hazır şekilde teslim edilir. Kutu üzerinden ‘’Tıbbı Atık Kovası’’ ibaresi yer alır.

Farklı Renklerde Tıbbi Atık Kutusu Modelleri

Hepsi Medikal’de farklı renklerde birçok tıbbi atık kovası yer alır. İnsanların dikkatini çekecek ve diğer kutulardan ayrımını sağlayacak belirgin renkler kutular üzerinde yer alır. Tıbbi atık kutularının yanı sıra bina içerisinde hizmet sunarken ihtiyaç duyabileceğiniz birçok malzeme de kategorimizde yer alıyor:

  • Cam atık kovaları
  • Evsel atık kovaları
  • Plastik atık kovaları

Günümüzde atıkların ayrıştırılması hem insan hem de doğa sağlığı açısından oldukça önemlidir. Çeşitli kimyasallar içeren atıkların insan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde yok edilmesi için ayrı; dönüşüm yoluyla tekrar kullanıma sunulabilecek atıkların ayrı kutularda muhafaza edilmesi gibi detaylara dikkat edilmesi gerekir. Bu nedenle atık türlerine göre farklı kutular bina içerisinde bulunmalıdır. Atık kutuları ile yapılan ayrıştırma bina içerisindeki hijyeni korurken çevre sağlığı açısından da oldukça önemlidir.

Atık Kutusu Çeşitleri En Uygun Fiyatlarla!

Tıbbi atık kutusu fiyatları, en uygun rakamlarla Hepsi Medikal’de yer alıyor. İhtiyacınız olan atık kutusunu tercih ederek piyasaya göre oldukça uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlı atık kutuları içerisinde model ve renk tercihlerinize göre dilediğinizi seçebilirsiniz. Atık kutularına farklı ebatlarda modeller yer alıyor:

  • 1.3 LT atık kutusu
  • 5 LT atık kutusu
  • 10 LT atık kutusu
  • 25 LT atık kovası
  • 50 LT atık kovası
  • 120 LT atık konteyneri
  • 240 TL atık konteyneri

Atık Konteynerleri ile Güvenli Transfer

Atık konteynerleri ile bina içerisinde biriken tıbbi atıkları gerekli alanlara transfer edebilirsiniz. Farklı ebatlarda yer alan atık konteynerleri, transfer sırasında zararlı bakterilerin ve mikropların dışarı çıkmasını önler ve sağlığı korur. Atık konteyneri fiyatları ve modelleri ile en cazip ürünler sizleri bekliyor!

El Teması Olmadan Kullanım Sunan Atık Kovaları

Sağlık kuruluşlarında personelin hijyen koşullarını sağlayan bir çalışma düzeni içerisinde olması büyük önem taşır. İşte bu noktada tıbbi atık kovaları büyük rol oynamaktadır. Hiçbir şekilde el ile temas edilmesi gerekmeyen ve alt bölümünde bulunan pedal yardımı ile kapağı açılıp kapatılabilen tıbbi atık kovaları istisnasız tüm sağlık kuruluşları için en ideal tercih olacaktır. Kullanımı kolay ve uzun ömürlü olan bu ürünleri sitemizde alternatif modelleri ile birlikte bulabilirsiniz.

Üzerinde ‘Tıbbi Atık Kovası’ Baskısı Mevcut!

Ortak kullanım alanlarında ve kolay erişilebilir yerlerde bulundurulması gereken tıbbi atık kovalarının diğer çöp kovalarından ayırt edilebilmesi için üzerinde baskı olması gerekiyor. Bu baskı için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Çünkü sitemiz üzerinden temin edeceğiniz ve medikal kullanım için tasarlanmış olan tüm atık kovalarının üzerinde baskı bulunmaktadır. Sadece siparişini verin ve kullanmaya başlayın!

Kolay Ayırt Edilebilen Renkli Atık Kovaları

Elbette sağlık kuruluşlarında yalnızca tıbbi atık kovası bulunmak durumunda değil. Aynı zamanda cam atık kovaları, evsel atık kovaları, plastik atık kovaları gibi farklı ürün çeşitleri de bu kategoride kullanımınıza sunulmaktadır. En kaliteli malzemelerden üretilmiş olan atık kovalarının içerisinde iç kova bulunur. Bu sayede rahatlıkla boşaltılabilir ve istendiğinde iç kısmına atış poşetleri de geçirilebilir. Temizliği de kolaylıkla yapılabilen bu güvenli atık kovası çeşitlerini hemen şimdi inceleyebilir, uygun ödeme kolaylıklarından faydalanabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.