Menü
Sepetiniz

Tıbbi Atık Poşetleri

Tıbbi Atık Poşeti 80X110
-14 %
Tıbbi Atık Poşeti 75X90
-16 %
Tıbbi Atık Poşeti 65X80
-17 %
Tıbbi Atık Poşeti 55X60
-19 % Stokta Yok
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Farklı Ölçülerde Tıbbi Atık Poşetleri Sitemizde Bulunuyor!

Tıbbi atıkların hem hijyen koşullarına uygun bir şekilde hem de ilgili yönetmelik çerçevesinde toplanabilmesinde yardımcı olan tıbbi atık poşetleri sitemizde mevcuttur. İhtiyaca yönelik ürün alışverişini gerçekleştirmenizi sağlayan Sitemiz üzerinden farklı ölçülerde tıbbi atık poşeti gereksinimlerinizi de karşılayabilirsiniz. Klasik çöp poşetlerinden çok daha kalın ve çok daha dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiş olan tıbbi atık poşetleri hem tek başına kullanılabilir hem de tıbbi atık kutularının içerisine yerleştirilerek kullanıma uygundur.

Üzerinde “Dikkat Tıbbi Atık” Yazan Tıbbi Atık Poşetleri

İçerisine toplanan malzemelerin tıbbi atık olduğunun kolaylıkla anlaşılabilmesi için tıbbi atık poşetleri üzerinde “dikkat tıbbi atık” yazan bir baskı yer alıyor. Aynı zamanda yeterince dikkat çekebilmesi için canlı bir kırmızı renk ile renklendirilmiş olan poşetlerin uzaktan dahi tıbbi atık poşeti olduğu anlaşılabiliyor. Ürünler tüm sağlık kuruluşlarında kullanıma uygun olarak, yönetmelik çerçevesinde belirlenen kıstaslar dikkate alınarak imal edildi. Bu nedenle güvenle siparişini verebilir ve sağlık kuruluşunda güvenle kullanabilirsiniz.

Rulo Formunda Katlanmış Atık Poşetleri Yer Kaplamaz

Sıklıkla tıbbi atık poşetlerine gereksinim duyan hem büyük hastaneler hem de yoğun sağlık kuruluşları, toplu olarak atık poşeti siparişi vermek isteyebilir. Bu durumu dikkate alarak, rulo formunda katlanmış olan ve dolayısıyla minimum düzeyde yer kaplayan ürün seçeneklerini sitemize ekleyerek kullanımınıza sunuyoruz. Tüm ölçülerdeki tıbbi atık poşetlerinin neme karşı dayanıklı olduğunu ve sızdırmaz olduğunu hatırlatmak isteriz!

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.