Katlanır Muayene Masası

Katlanır Muayene Masası

Ürün Kodu: HM1001

Bu ürünü sadece doktor, eczane, sağlık çalışanı ve kurumsal üyeler üye girişi yaparak satın alabilir.
Üye olmak için tıklayınız.

Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

En pratik kullanım sunan ürünlerden biri olan katlanır muayene masası tüm sağlık kuruluşları tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Ürünün en büyük özelliği ayak bölümlerinin katlanabiliyor olmasıdır. Bu nedenle kullanılmadığı durumlarda yerden tasarruf sağlamak için katlayabilir ve düz bir konuma getirebilirsiniz. Aynı zamanda başka bir mekana nakledilmesinde de kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır.

Katlanabilen muayene masasının sırt bölümü manuel olarak ayarlanabiliyor. Dik bir pozisyona getirebilir, yeniden yatak formunu kazandırabilirsiniz. Sünger olan bölümünün üzeri ise tamamen vinlex deri kaplıdır. Hasta için konfor sağlamakla birlikte temizliği de kolaylıkla yapılabilmektedir. Hafif ve dayanıklı malzemeler kullanılarak imal edilmiştir.

Metal olan ayak bölümleri ile gövde bölümünün tamamı elektrostatik toz boya kaplıdır. Bu yüzden paslanma veya küflenme gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Çok uzun yıllar yeni görünümünü koruyacağı için uzun ömürlü ürünler kategorisinde yer almaktadır. Katlanabilir muayene masasının yüksekliği 730 mm, eni 600 mm, boyu ise 1840 milimetredir.  Gerektiğinde acil müdahale masası olarak da kullanılabilir. Aynı zamanda ayak bölümünü katlayarak herhangi bir düze zemin üzerinde de konumlandırabilirsiniz. 

ŞAMIL Ş...Y    [ Uzmanlık : Aile Hekimi ] Doğrulanmış Üye 26/02/2018

Hızlı kargo nitelikli ürün

BURAK O...N    [ Uzmanlık : Aile Hekimi ] Doğrulanmış Üye 22/07/2017

Ürün gayet kaliteli

VOLKAN K...Ç 12/06/2017

Gayet sağlam. derisi süngeride kaliteli, kurulumu kolay. Fiyat kalite başarılı

MEHMET E...R 05/06/2017

hepsi güzel teşekkürler

MEHMET E...R 05/06/2017

hepsi güzel teşekkürler

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin