Ahşap Muayene Masası

Ahşap Muayene Masası

Ürün Kodu: HM1003

Bu ürünü sadece doktor, eczane, sağlık çalışanı ve kurumsal üyeler üye girişi yaparak satın alabilir.
Üye olmak için tıklayınız.

Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Ahşap kullanılarak imal edilen muayene masası oldukça dayanıklıdır ve uzun yıllar kullanım olanağı sunar. Sağlık kuruluşları için ideal bir tercih olabilecek ahşap muayene masasının sırt bölümü manüel olarak ayarlanabiliyor. Sünger olan bölümü ise tamamen vinlex deri kaplıdır. Kolay yıpranmaz ve temizliğinde kullanıcılarına herhangi bir sıkıntı yaşatmaz. Hasta için gayet konforlu olan bu ürünün gövde bölümü de ahşaptan imal edilmiştir.

Muayene esnasında kullanılan malzemeleri veya havlu gibi yedek malzemeleri gövde bölümünde bulunan üç adet çekmecesinde muhafaza edebilirsiniz. Pratik bir kullanım özelliğine sahip olan çekmeceler, muayene masasına şık bir görünüm kazandırması amacıyla renklendirilmiştir. Ürünün ayak bölümü ise daha dayanıklı olması amacıyla metal malzeme kullanılarak imal edilmiştir.

Tüm sağlık kuruluşlarında kullanılabilen ahşap muayene masasının eni 640 mm, boyu ise 1880 milimetredir. Ürünün yüksekliği 730 milimetredir. Aynı zamanda ayaklarında tekerlek kullanılmadığı için kaymalara neden olmaz. Ürünü gerektiğinde acil müdahale masası olarak da kullanabilirsiniz. Metal olan ayak bölümü elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. Bu nedenle paslanma veya küflenme gibi durumlar ile karşılaşmazsınız. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin