Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Çift Motorlu Elektrikli Muayene Masası

Çift Motorlu Elektrikli Muayene Masası

Ürün Kodu: HM1026

Bu ürünü sadece doktor, eczane, sağlık çalışanı ve kurumsal üyeler üye girişi yaparak satın alabilir.
Üye olmak için tıklayınız.

Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Sağlık kuruluşları için pratik bir kullanım sunan iki motorlu muayene masası hasta konforu için özel olarak tasarlanmıştır. Elektrikli motora sahip olan ürünün sırt bölümü kolaylıkla ayarlanabiliyor. Kumandası ile muayene masasının sırt bölümünü dik bir pozisyona getirebilirsiniz. Yükseklik ayarı da yapılabiliyor. Muayene masasında hareketi kontrol altına alan el kumandası da bulunduğu için hasta masa ayarını kendisi de yapabiliyor.

Ürünün sünger olan bölümünün üzeri yani yatma platformunun tamamı vinlex deri kaplı olduğu için çok kolay temizlenebiliyor. Dört adet tekerleğe sahip olan muayene masasının tüm tekerlekleri 360 derece dönebiliyor. Tekerleklerin çok ses çıkarmasını önlemek amacıyla plastik kaplama uygulaması yapılmıştır. Aynı zamanda iki adet tekerlek fren sistemine sahiptir.

İki motorlu muayene masasının metal olan tüm bölümleri elektrostatik toz boya ile kaplıdır. Bu nedenle paslanma veya küflenme gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız. Son derece dayanıklı malzemeler kullanılarak imal edilen muayene masası uzun yıllar kullanım olanağı sunmaktadır. Eni 600 mm, boyu 1850 mm olan muayene masasının yüksekliği 620 milimetreden 900 milimetreye kadar çıkabiliyor.

 

Ölçüler

En: 600 mm - Boy: 1850 mm - Yükseklik: 620 - 900 mm

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.