Menü
Sepetiniz

Bebek Bakım ve Emzirme Alanı Tabelası

Aile sağlığı merkezlerinde yer alan bebek bakım ve emzirme alanı/odası tabelası bu alan hakkında kullanıcılara bilgi verir. Yazıları hem karakter hem de boyut yönünden aile hekimliği ziyaretçileri tarafından rahatlıkla okunabilir özelliktedir. Beyaz zemin üzerine siyah renkli olarak yazılar yazılır. Tabela üzerinde alanın hangi özelde kullanıldığını belirten ismi (bebek bakım ve emzirme alanı), hekim ad, soyadı ve unvanı, görevli eleman bilgileri gibi bilgiler yer alır. Bebek bakım odası tabelası odanın girişinde sağ tafra ve 160 cm yüksekliğe asılır. Emzirme alanı tabelası yeri belirlendikten sonra ters bant yardımıyla duvara asılabilir.

Bebek Bakım ve Emzirme Alanı Tabelası

  • Aile sağlığı merkezlerinde bebek bakım ve emzirme alanını gösterir.
  • Tabela yazıları düz beyaz zemin üzerine siyahtır.
  • Yaklaşık boyutu 25X40’tır.
  • Tabela ölçüleri yönetmeliğe uygun olarak belirli oranda büyük veya küçük olabilir.
  • Tabelayı asmak için ters bant kullanılır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Teslimat

Tüm Türkiye'ye saat 14:00'e kadar vermiş olduğunuz siparişlerde ürün stoklarda mevcut ise, aynı gün anlaşmalı kargo firmasına teslim ediyoruz.

İzmir merkez ilçelere (Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Narlıdere) saat 17:00'ye kadar vermiş olduğunuz siparişlerde, ertesi gün kendi araçlarımız ve personelimizle teslim ediyoruz.

İade

Satın almış olduğunuz ürünü 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Eğer üyeliğiniz var ise iade kaydı oluşturup işlemleri tamamlamalısınız. Üyeliğiniz yoksa müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz.

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo ücreti dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.