Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Sterilizatör 36 LT Dijital Isı Göstergeli

Sterilizatör 36 LT Dijital Isı Göstergeli

Ürün Kodu: HM0053

Bu ürünü sadece doktor, eczane, sağlık çalışanı ve kurumsal üyeler üye girişi yaparak satın alabilir.
Üye olmak için tıklayınız.

Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Sağlık kuruluşlarında ve diş hekimliğinde cerrahi olan tüm alet ve malzemelerin yanı sıra tıbbi materyallerin de dezenfeksiyon işlemlerinin başarılı bir şekilde yerine getirilebileceği M-360 maksi manuel sterilizatör kalitesi ve ebatları ile beklentilerinizi karşılayacak düzeydedir. Aynı anda çok sayıda alet ve malzemenin dezenfeksiyonunu sağlayabileceğiniz sterilizasyon fırını 36 litre iç hacme sahiptir.

Tüm mikroorganizmaların ısı yolu ile yok edilmesini sağlayan sterilizasyon fırını 1000 W rezistans gücü ile dikkat çekiyor. Dış ebatları yükseklik 440 mm, genişlik 660 mm, derinlik 390 mm şeklinde olan Pasteur fırını yükseklik 300 mm, genişlik 400 mm ve derinlik 300 mm iç ebatlarına sahiptir. Maksimum ebatlarda olan sterilizatörün ısı ayarı elektronik olarak yapılabilmektedir.

50 santigrat derece ila 300 santigrat derece strerilizatör ısı ayarına sahip olan M-360 maksi manuel sterilizatör artı ve eksi 7 derece ısı hassasiyeti gösterir. Kuru hava sterilizatörü tüm hastanelerin kullanımına uygundur.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.