Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Sterilizatör 22 LT Elektronik Programlı

Sterilizatör 22 LT Elektronik Programlı

Ürün Kodu: HM0073

Bu ürünü sadece doktor, eczane, sağlık çalışanı ve kurumsal üyeler üye girişi yaparak satın alabilir.
Üye olmak için tıklayınız.

Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Sağlık kuruluşlarında cerrahi olan tüm alet ve malzemelerin yanı sıra tıbbi materyallerin de dezenfeksiyon işlemlerinin başarılı bir şekilde yerine getirilebileceği E-220P Elektronik Programlı Sterilizatör kaliteli ve bir o kadar da güvenlidir. Uzun süre kullanım olanağı sunan sterilizasyon fırını 22 litre iç hacme sahiptir.

Tüm mikroorganizmaların ısı yolu ile yok edilmesini sağlayan sterilizasyon fırını 650 W rezistans gücü ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak. Dış ebatları yükseklik 430 mm, genişlik 610 mm, derinlik 390 mm şeklinde olan Pasteur fırını yükseklik 270 mm, genişlik 330 mm ve derinlik 250 mm iç ebatlarına sahiptir. Isı ayarı elektronik olarak yapılabilmektedir.

50 santigrat derece ila 250 santigrat derece strerilizatör ısı ayarına sahip olan E-220P elektronik programlı sterilizatör 20 santigrat derece ile 100 santigrat derece etüv ısı ayarı özelliğine sahiptir. Aynı zamanda emniyet termostatı bulunan kuru hava sterilizatörü güvenle kullanılabilir. Toplamda 3 rafı bulunan elektronik sterilizatör son derece pratik bir kullanım sunar. Ürün ISO 9001:2008 kalite standartlarına uygundur.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım