1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Sigvaris 200 Cotton Diz Üstü Varis Çorabı

Ürün Kodu: HM0398
1.800,00 TL
Havale Fiyatı : 1.746,00 TL %3  İndirim
Daha Fazla Varis Çorapları

Varis tedavisine yardımcı ürünler arasında en çok tercih edilenlerden biri de diz üstü varis çorabı olmaktadır. Sigvaris kalitesini her detayında fark edebileceğiniz bu ürün baldır bölgesinde oluşan varislere de etki ederek tüm bacak bölgesinde bulunan endikasyonlara doğru basınç uygular. Kullanıcıya hiçbir rahatsızlık vermemesi ile adından söz ettirmiş olan Sigvaris varis çorabı modeli hem erkeklerin hem de bayanların kullanımı için idealdir. En kaliteli pamuktan üretilmiş iplikler ve çok lifli iplikler ile üretilmiş olması ürünün hem kaliteli hem de dayanıklı olmasını beraberinde getirmiştir.

  • Cilt üzerinde oluşan ekstra nemi emerek tüm bacak bölgesinde fazladan ısı ve nem oluşmasını önler.
  • Pek çok varis çorabından farklı olarak yumuşaktır ve rahatlıkla giyilip çıkarılabilir.
  • Gayet natürel bir görünüme sahiptir.
  • Çorabın burun dikişi incedir ve ayak parmağı bölümü yumuşak olduğundan uzun süreli kullanımlarda herhangi bir rahatsızlık vermez.
  • Topuk bölümü ekstra olarak güçlendirilmiştir.
  • Tüm klas 1-2-3 endikasyonlarına uygun basınç yapar.
  • Bacağı kesmeyen özel dikişler ile üretilmiştir.

Varis çorabı kullanmak çoğu zaman sıkıntı verebiliyor. Bunun nedeni çorabın sert olması, ciltte ısının artmasına neden olması, bacağı kesmesi ve terleme yapması gibi nedenlerdir. Yapılan uzun araştırmaların ardından geliştirilen Sigvaris varis çorabı modellerinde tüm bu sıkıntılar ortadan kaldırılmıştır. Terleme yapmayan, ısıyı arttırmayan, bacağı kesmeyen ve istenen yumuşaklık düzeyine sahip olan varis çorapları varis sorunu yaşayan her bireyin imdadına yetişmektedir. Kolaylıkla giyilip çıkarılabilmesi ile günlük olarak kullanılan çoraplardan hiçbir farkı yoktur. Doğal bir ince çorap görünümünde olması özellikle bayanların yüzünü güldürmektedir. Siz söyleyene kadar çorabınızın varis çorabı olduğunu asla anlayamazlar!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.