Menü
Sepetiniz

Rulo Sargı Bezi 10 cm X 100 mt

Rulo Sargı Bezi 10 cm X 100 mt
-14 %
Rulo Sargı Bezi 10 cm X 100 mt
1000 TL ve üzeri Tıbbi Sarf Malzeme alışverişlerinde Kargo Ücretsiz
  • Ürün Kodu: HM0017
-14 %
indirim
129,00 TL
150,00 TL
Vergiler Hariç: 117,27 TL
ÇOK AL AZ ÖDE
5 adet ve üzeri 127,00 TL4.8
102 yorum yapılmış.

İstediğim sargı bezi geldi teşekkür ederim.

ÖNER Ö...Ş    [ Uzmanlık : Aile Hekimi ] Doğrulanmış Üye  Tüm Değerlendirmeler

Yaralanmalarda uygulanan tıbbi müdahalelerde kullanılan sargı bezi, medikal ürün markalarınca farklı özelliklerde üretilir. Pansuman gibi küçük müdahalelerden ameliyatlara kadar tüm tıbbi müdahalelerde kullanıma uygundur. Özelliklerine göre geniş fiyat skalasına sahip olan rulo sargı bezi, yalnızca sağlık kuruluşlarında değil, ev, iş yerleri, okullar ve araçların ilk yardım çantalarında kesinlikle bulundurulması gereken bir ürün olarak dikkat çeker. Olası ani yaralanma durumlarında steril müdahaleler için rulo sargı bezi oldukça önemlidir.

Sargı bezi, keten ve pamuk dokumadan elde edilir. Yaralara uygulanan pansumanın akmamayı ve hızlı bir şekilde iyileşmeyi sağlayan sargı bezi rulo şeklinde olduğundan dolayı pratik kullanım imkânı sunar. Yapışkanlı sargı bezi ve elastik sargı bezi, hidrofil sargı bezi, üçgen sargı bezi ve alçılı sargı bezi gibi bazı müdahalelere özel üretimi sağlanan seçeneklere sahiptir. Yumuşak dokusu ile yaraya baskı ve tahriş yapmayan sargı bezi, sıvıyı çeker ve yaranın üzerine direkt olarak uygulanabilir. Akmakta olan kananın geçici olarak durdurulmasında öncelikli olarak tercih edilen medikal sarf malzemesidir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
İlk Siparişe Aile Hekimliği Talimatnameleri ve hekimlere özel araç stickerı hediye
900 TL ve üzeri tıbbi sarf malzeme alışverişlerinizde 1 kutu abeslang hediye
1750 TL ve üzeri tıbbi sarf malzeme alışverişlerinizde Özel İsimli Kupa hediye
2200 TL ve üzeri tıbbi sarf malzeme alışverişlerinizde 5'li Flaster Paketi hediye
4500 TL ve üzeri tıbbi sarf malzeme alışverişlerinizde Özel İsimli Doktor Önlüğü hediye
5000 TL ve üzeri tıbbi sarf malzeme alışverişlerinizde ASM Web Sitesi hediye
* Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Teslimat

Tüm Türkiye'ye saat 14:00'e kadar vermiş olduğunuz siparişlerde ürün stoklarda mevcut ise, aynı gün anlaşmalı kargo firmasına teslim ediyoruz.

İzmir merkez ilçelere (Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Narlıdere) saat 17:00'ye kadar vermiş olduğunuz siparişlerde, ertesi gün kendi araçlarımız ve personelimizle teslim ediyoruz.

İade

Satın almış olduğunuz ürünü 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Eğer üyeliğiniz var ise iade kaydı oluşturup işlemleri tamamlamalısınız. Üyeliğiniz yoksa müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz.

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo ücreti dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir.