Kan Alma Tüpleri

Sitemizin bu bölümü doktor, eczane, sağlık çalışanı ve kurumsal üyelere yöneliktir.
Sırala:
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Kanın pıhtılaşmasını önleyerek plazma elde etmeyi sağlayan LH Lityum Heparin rutin biyokimya laborat..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Kırılmaz pet tüp, butil kauçuk ve polietlen kapaktan oluşan 9NC koagulasyon sodyum sitrat % 3,2 Vacu..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Çeşitli laboratuvar testleri için özel olarak üretilmiş olan vakumlu jelli kan alma tüpü Vacusera ma..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Vacusera markası tarafından üretimi gerçekleştirilen K3 EDTA’lı tüpler özellikle hematoloji alanında..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Hematoloji testlerinde kullanım için özel olarak geliştirilen K2 EDTA’lı tüpler Vacusera markası tar..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Vacusera markası tarafından üretilmiş olan boş kan alma tüpü modeli Klinik biyokimya laboratuvarları..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Çeşitli tetkikler için ihtiyacınız olan medikal malzemelerin tümünü, eksiksiz bir şekilde sitemizden karşılayabilirsiniz. Pratik bir şekilde kullanılabilen kan alma tüpleri seçkin markalar tarafından üretildi. Kan numunesinin hastadan güvenli bir şekilde alınabilmesi için özel olarak dizayn edilen ürün çeşitlerini hemen inceleyin ve seçtiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin. 

Vakumlu Kan Alma Tüpü Çeşitleri Sitemizde!

Tamamı tek kullanımlık olan kan alma tüpü çeşitleri steril yapıdadır. Ayrıca sitemizce vakumlu kan alma tüpü çeşitleri de yer alıyor. Tüm kan alma iğnesi çeşitleri ile kullanıma uygun olan medikal malzemeler ihtiyaç duyulan miktarda kan numunesinin alınabilmesini sağlar. Kırılmaz pet malzemeden üretilen kan alma tüpü çeşitlerini sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. 

EDTA’lı Tüpler ve Serum Tüplerinde Cazip Fiyatlar!

Kanın pıhtılaşması ile ilgili ya da farklı hematolojik testler için kan numunesi alımı sağlayan EDTA’lı kan alma tüpü çeşitleri farklı ml seçenekleri eşliğinde sitemizden temin edilebiliyor. Sizlere K2 EDTA’lı kan alma tüpü çeşitleri ve K3 EDTA’lı kan alma tüpü çeşitlerini bir arada sunuyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde yapacağınız tek bir alışverişle karşılayabilirsiniz. Ayrıca serum tüpleri çeşitleri de sitemizde ayrıcalıklı fiyatlarla temin edilebiliyor. Sizlere sıklıkla kullanılan serum tüpleri çeşitlerini bir arada inceleme şansını sunuyoruz. İhtiyacınız olan ürünleri sadece tek tıkla sepetinize atabilirsiniz. 

Renk Kodlu Kan Alma Tüpleri Burada!

Santrifüj cihazında kullanıma uygun olan kan alma tüpleri sağlık görevlilerinin kan numunesini gayet konforlu bir şekilde alabilmesine olanak tanıyan yapısıyla da beğeni alıyor. Belirli standartlara uygun olarak üretim yapan güvenilir markaların ürün çeşitleri için daha fazla ödemenize gerek yok. Sizlere sitemizde geniş ürün çeşidi yelpazesi sunarken aynı zamanda minimum fiyatlar da sunuyoruz. 

Hepsi Medikal Ayrıcalıklarından Faydalanın!

Bütçenizi zorlamadan medikal ürün, cihaz ve malzeme ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilir ve cazip ödeme kolaylıklarından da faydalanabilirsiniz. Ücretsiz kargo fırsatları gibi pek çok ayrıcalık sitemizde sizi bekliyor. Hepsi Medikal avantajlarından faydalanmak için hemen ürün gruplarına göz atın ve siparişinizi tamamlayın. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında siparişleriniz çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşıyor.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin