Menü
Sepetiniz

Karditek EKG Elektrodu (50'lik Paket)

Karditek Marka Disposable EKG Elektrodları Özellikleri
 • Elektrot boyutu: 50 mm, 55 mm
 • Sensör malzemesi: Gümüş/gümüş klorür
 • Jel sistemi: Katı
 • Sensör alanı (mm2'de): 45
 • Jel alanı/ölçüm alanı (mm2 cinsinden): 200
 • AC empedans-tipik: 150 Ω
 • DC ofset voltajı-tipik: 1.0 mV
 • Defibrilasyon aşırı yük kurtarma-tipik: 12 mV
 • Polarizasyon potansiyelinin değişim oranı-tipik: 0.3 mV/s
 • Kombine ofset kararsızlık ve iç gürültü: 30 μV
 • Önyargı akımı toleransı (8 saatten fazla): 5 mV
 • Paket: 50 adet/PE torba, 4000 adet/karton
Ürün Açıklaması

Uzmanlar, tıp endüstrisinde EEG, EOG, EKG, SCP ve EMG gibi elektro fizyolojik sinyalleri kaydederken kodlama alanını hastaya bağlamak için kullanılan geniş bir Karditek, EKG Elektrotları dizisinden yararlanabilir. Bu elektrotlar, çocuklar, yetişkinler ve yeni doğanlar için tüm çeşitli boyutlarda sıvı jel elektrotlardan oluşur.

Buna ek olarak, sunulan Karditek EKG Elektrotlarımız hem TMT hem de YBÜ izleme için eşit derecede iyi performans gösterir. Müşterilerimiz bu ürünü bizden pazar lideri fiyatla kullanabilirler.

Karditek Tek Kullanımlık EKG Elektrotları, geçmeli set, iletken jel, tıbbi yapışkanlı destek malzemesi ve ayırıcı filmden oluşur. OBS Tek Kullanımlık EKG Elektrotları model 301, dokumasız kumaş destekli Elektrotlardır.

Bu elektrotlar, bir doktor tarafından veya hastanın cildine sipariş üzerine uygulanır, modellerimiz hem yetişkin hem de çocuğun genel elektrokardiyografik uygulaması için uygundur.

Kullanım Endikasyonları:

Tek Kullanımlık EKG Elektrotları, EKG izleme, teşhis prosedürleri için EKG ekipmanına aksesuar olarak kullanılması amaçlanan ve stres testi ve holter için kullanılabilen önceden jelleştirilmiş, steril olmayan, tek kullanımlık tek kullanımlık elektrokardiyografik elektrotlardır.

Kullanım Talimatı:
 1. Elektrodun yapışacağı cilt bölgesini temizleyin. Yapıştırma için cilt bölgesinin sağlam (yaralanmamış) olduğundan emin olun.
 2. Ana kabloyu elektrotla bağlayın. Sabitlendiğinden ve iyi temas halinde olduğundan emin olun.
 3. Elektrodun altından (metal saplamadan uzak kısım) ayırma filmini yırtın.
 4. Elektrotları cilde yapıştırırken hafifçe bastırın ve iletken jelin ve yapışkan desteğin cilde sıkıca yapıştığından emin olun.

Dikkat!!!

 • Elektrodun metal saplamasından ayırma filmini soymayın. Yapıyı bozabilir ve elektrotların işlevini etkileyebilir.
 • EKG elektrotları, yalnızca uygun yerleşimi ve kullanımı konusunda bilgili bir sağlık hizmeti sağlayıcısı tarafından veya ona danışılarak kullanılmalıdır.
 • EKG elektrotları dikkatsizce çıkarılırsa cilde zarar verebilir.
 • EKG elektrotları yalnızca sağlam, temiz cilde uygulanmalıdır (örn. açık yaralar, lezyonlar, enfekte veya iltihaplı alanlar üzerine değil).
 • Bu cihazı tekrar kullanmayın. Bu cihazın yeniden kullanılması enfeksiyona neden olabilir ve performansı etkileyebilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
İlk Siparişe Aile Hekimliği Talimatnameleri ve hekimlere özel araç stickerı hediye
900 TL ve üzeri tıbbi sarf malzeme alışverişlerinizde 1 kutu abeslang hediye
1750 TL ve üzeri tıbbi sarf malzeme alışverişlerinizde Özel İsimli Kupa hediye
2200 TL ve üzeri tıbbi sarf malzeme alışverişlerinizde 5'li Flaster Paketi hediye
4500 TL ve üzeri tıbbi sarf malzeme alışverişlerinizde Özel İsimli Doktor Önlüğü hediye
5000 TL ve üzeri tıbbi sarf malzeme alışverişlerinizde ASM Web Sitesi hediye
* Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Teslimat

Tüm Türkiye'ye saat 14:00'e kadar vermiş olduğunuz siparişlerde ürün stoklarda mevcut ise, aynı gün anlaşmalı kargo firmasına teslim ediyoruz.

İzmir merkez ilçelere (Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Narlıdere) saat 17:00'ye kadar vermiş olduğunuz siparişlerde, ertesi gün kendi araçlarımız ve personelimizle teslim ediyoruz.

İade

Satın almış olduğunuz ürünü 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Eğer üyeliğiniz var ise iade kaydı oluşturup işlemleri tamamlamalısınız. Üyeliğiniz yoksa müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz.

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo ücreti dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir.

Etiketler: ekg elektrot
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.