EKG Kablosu (10 Lead)

EKG Kablosu (10 Lead)

Ürün Kodu: HM0778

Bu ürünü sadece doktor, eczane, sağlık çalışanı ve kurumsal üyeler üye girişi yaparak satın alabilir.
Üye olmak için tıklayınız.

Kapıda Ödeme
Süper Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

EKG Kablosu modeli uç bölümleri uzun süreli kullanımlarda da silinmeyen renk kodları ve aynı zamanda enjeksiyonlu derivasyon işaretleri ile tanımlanmıştır. Bu sayede kablo ile EKG cihazı arasındaki bağlantıyı sağlamak sadece saniyeler içerisinde gerçekleştirilebilir. Bağlantının hızlı ve pratik bir şekilde yapılabilmesi için gövde bölümünde de renk kodları ile derivasyon işaretleri bulunur. 

Ürün modeli IEC ya da AHA renk kodlarına göre hazırlanarak üretildi. Elektriksel artefaktları ve etkileşimleri minimize etme özelliğine sahip olan EKG kablo modeli sinyal kalitesinin de maksimum düzeyde olmasını sağlar. Kablo gövdesi de ekranlanarak ek sinyal koruma özelliği de kablo modeline kazandırıldı. Üretiminde medikal kullanıma uygun olan poliüretan, santropren, polipropilen ve ABS materyalleri kullanılmıştır. 

EKG kabloları dirençli ve dirençsiz seçenekleri eşliğinde kullanımınıza sunuluyor. Defibrilatör koruması için dirençler gövde bölümüne yerleştirilmiş durumda. Geniş konnektör seçenekleri sunan EKG kabloları çok uzun yıllar deforme olmadan kullanım imkanı sunacak bir kaliteye sahiptir.

Teknik Özellikler

  • EKG kablosu modeli Medwelt, Nihon Kohden, Edan, Biocare, Bionet, Trismed, Dongjiang, Fukuda, Plusmed ve benzeri formda olan tüm EKG cihaz modelleri ile kullanım için uygun yapıda üretildi.
  • Kablolar düşük gürültü özelliğine sahiptir.
  • Ürün modeli latex ve PVC içermez.
  • Poliüretan dış kılıfa sahip olan kablolar yıpranmaya karşı yüksek mukavemet özelliği sergiler.
  • İç iletken kalaylı bakır malzemeden üretilmiştir.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin