Menü
Sepetiniz

Ortopedik Ürünler RSS Feed

10 Eki Doğru Diz Koruyucu Dizlik Nasıl Seçilir? Ne Zaman Kullanılır?
Editör 0 57
Doğru Diz Koruyucu Dizlik Nasıl Seçilir? Ne Zaman Kullanılır? Bir yaralanmayı tedavi ederken veya yaralanmayı önlemek için dizliklerin önemli olduğuna şüphe yok, ancak doğru olanı seçmek göz korkutucu bir görev olabilir. Bir diz desteği kılavuzu kullanarak kişiselleştirilmiş ihtiyaçlarınız için en iyi diz koruyucu dizlik desteğini nasıl seçeceğiniz..
04 Eki Koltuk değneği, Baston ve Yürüteç Nasıl Kullanılır? Nelere Dikkat Edilmeli?
Editör 0 89
Koltuk değneği, Baston ve Yürüteç Nasıl Kullanılır? Bacağınızda veya ayağınızda bir kemik kırılırsa, dizinizde veya alt bacağınızda bir işlem olursa veya felç geçirirseniz, doktorunuz iyileşirken bir yürüme yardımcısı kullanmanızı tavsiye edebilir. Koltuk değneği, baston veya yürüteç kullanmak, yaralı veya zayıf bacağınızdan ağırlığınızı korumanıza..
04 Eki Sponge – Sünger Boyunluk Ne İçin ve Hangi Durumlarda Kullanılır?
Editör 0 62
Sponge – Sünger Boyunluk Ne İçin ve Hangi Durumlarda Kullanılır? Servikal omurga ameliyatına ihtiyacınız varsa veya boynunuzda travma veya yaralanma yaşadıysanız, Boyunluk takmanız gerekebilir. Boyun diş telleri, tüm omurga diş tellerinin (doktorunuzun ortez veya ortez diyebileceği) en yaygınları arasındadır. Birçok çeşit Boyunluk vardır ve en yayg..
02 Eki Ayak Bileği Splinti Nedir? Ne Zaman Kullanılır? Atel ile Yürüyebilir misiniz?
Editör 0 68
Ayak Bileği Splinti Nedir Ne Zaman Kullanılır Atel ile Yürüyebilir misiniz? Ayak bileği splinti burkulmalar, kırıklar ve çıkıklar için kullanılabilir. Bir ayak bileği ateli ile yürüyebilirsiniz, ancak çoğu zaman hemen olmaz. Burkulma, kırık ve çıkık gibi yaralanmalar meydana geldikten sonra, ağırlık vermeden önce iyileşmeleri için genellikle zamana..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Whatsapp