Menü
Sepetiniz

Rondo Köşe Alüminyum Çerçeve (A3)

Açılıp kapanma özelliğiyle farklı ilan ve afişlerin sergilenmesine imkân tanıyan çerçeve alüminyum malzemeden üretilmiştir. Yan kapakların kolaylıkla açılıp kapanabilmesi çerçevede sergilenecek olan ilan veya afişin hızlı ve pratik bir şekilde değiştirilebilmesini sağlar. Çerçeveye ait olan plastik şeffaf katman çerçeve içerisine konulan afiş veya ilanın dış etmenlerden zarar görmesini engeller. Aynı zamanda bu PVC katman afişi güneş ışınlarından korur. Bu sayede uzun süreli sergilenmesi gereken afişin dahi rengi solmadan muhafaza edilmesine imkân tanınır. Sahip olduğu şık görüntü kullanıldığı ortamda kötü görüntü oluşturmaz, rahatsızlık vermez ve ortama uyum sağlar. Tüm sağlık kuruluşlarında kullanılır. Güçlü köşe bağlantıları kapakların kendiliğinden açılmasını engellerken bu sayede de çerçevede yer alan A3 boyutundaki kâğıdın düşmesini engeller.

A3 Rondo Köşe Alüminyum Çerçeve Özellikleri

  • Alüminyumdan üretilmiştir.
  • Açılıp kapatılabilir.
  • Kenarları yuvarlatılmış şekildedir.
  • Afiş veya ilan üzerine şeffaf plastik malzeme konulur.
  • Şık görünüme sahiptir.
  • Her mekâna uyum sağlar.
  • Açık gri renktedir.
  • Rondo köşe alüminyum çerçeve A3 boyutundadır.
  • Duvara asılarak kullanılır. İstenirse düz bir zeminde de kullanılabilir.
  • Şeffaf katman parlama yapmadığı için çerçeve içerisindeki afiş veya ilan rahatlıkla okunabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Teslimat

Tüm Türkiye'ye saat 14:00'e kadar vermiş olduğunuz siparişlerde ürün stoklarda mevcut ise, aynı gün anlaşmalı kargo firmasına teslim ediyoruz.

İzmir merkez ilçelere (Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Narlıdere) saat 17:00'ye kadar vermiş olduğunuz siparişlerde, ertesi gün kendi araçlarımız ve personelimizle teslim ediyoruz.

İade

Satın almış olduğunuz ürünü 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Eğer üyeliğiniz var ise iade kaydı oluşturup işlemleri tamamlamalısınız. Üyeliğiniz yoksa müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz.

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo ücreti dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.