Menü
Sepetiniz

Tıbbi Atık Toplama Ekipmanları

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Tıbbi Atık Toplama Ekipmanları İçin Hepsi Medikal!

Tıbbi atıkların toplanması ya da taşınması esnasında belirli önlemlerin alınması gerekir. Bu esnada ihtiyaç duyulan malzemeler ile tüm tıbbi atık toplama ekipmanları sitemizde mevcuttur. İncelediğiniz bu kategori içerisinde tıbbi atık toplama maskesi, tıbbi atık toplama tulumu, tıbbi atık toplama çizmesi,tıbbi atık toplama eldiveni ve tıbbi atık toplama gözlüğü gibi tüm tıbbi atık toplama ekipmanları yer almaktadır. Tamamı en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmış olan ürün çeşitlerini dilerseniz set halinde de sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Güvenli ve Kullanışlı Tıbbi Atık Toplama Ekipmanları

Kolaylıkla giyilip çıkarılabilen tıbbi atık toplama tulumu deforme olmadan uzun süre kullanılabilir yapıdadır. Ayrıca kesici ve delici malzemelere karşı yüksek mukavemet özelliğine sahip tıbbi atık toplama çizmesi gibi ürünler görevlinin güvenliğini sağlaması açısından ideal bir malzemeden üretilmiştir. İlgili yönetmeliğe birebir uygun bir formda hazırlanmış olan tüm ürün çeşitleri, keyifle inceleyebilmeniz için tek bir kategori içerisinde toplandı. Bu sayede eksik olan ekipmanlar ya da malzemeleri anında tespit edebilir, hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Tüm Ekipmanlara Sahip Olan Tıbbi Atık Toplama Seti

Sağlık kuruluşlarının tamamının ihtiyaç duyduğu ve mutlaka kuruluş bünyesinde kullanılması gereken tıbbi atık toplama ekipmanlarını dilerseniz set halinde de satın alabilirsiniz. Set içerisinde eldiven, çizme, tulum, gözlük ve maske gibi ekipmanların tamamı yer almaktadır. Ayrıca kategori içerisinde tıbbi atık poşeti ve kutusu gibi ürün çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.