Menü
Sepetiniz

Süt Saklama Poşetleri

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Anne sütünün hem besin değerlerini hem de bağışıklık sağlayıcılarını kaybetmeden, sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayan süt saklama poşetleri kaliteli ve dayanıklıdır. Farklı ölçülerde anne sütünün oda ısısında, buzdolabında, buzlukta veya derin dondurucuda önerilen sürelerde muhafaza edilmesini sağlar. Özel kilit sistemi ile donatılmış olan süt saklama poşeti çeşitlerinin üzerinde ölçü çizelgesi bulunur.

Kilit sistemi sızıntıları önlerden poşetin hava almasını da önler. Bu sayede anne sütünün sağlıklı bir şekilde saklanması mümkün olacaktır. Sitemizde aynı işlem için kullanılabilen süt saklama şişesi çeşitleri de bulunur. Poşetler tek kullanımlık iken süt saklama şişeleri bulaşık makinesinin üst rafında yıkanarak yeniden kullanılabilir. Anne sütü saklama şişeleri de kilit sistemine sahiptir ve muhafaza ettiği sütün hava alarak bozulmasını önler.

Anne sütünün uzun süre muhafazasını sağlayan süt saklama poşetleri ve şişeleri hijyeniktir. Tüm anne sütü saklama malzemelerini bu kategoride inceleyebilir, uygun fiyatlar eşliğinde siparişinizi verebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.