Menü
Sepetiniz

Sıramatik Sistemleri

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Hastaneler ve diğer sağlık kuruluşlarında kullanım için üretilmiş olan sıramatik modelleri kolay kullanım özelliğine sahiptir. Gösterge paneli, kumanda ve numaratör cihazından oluşan sıramatik çeşitleri küçük ebatlara sahip olduğundan herhangi bir yerde konumlandırılabilmektedir.

Şarj edilerek uzun süre şarja gereksinim duyulmadan numaratör modellerinin yanı sıra elektrik enerjisi ile çalışan çeşitleri de bu kategoride bulabilirsiniz. Cihazlara dahil olan kumanda panelleri pil ile çalışmaktadır ve 6 aya kadar pil değişimi gerektirmeyen, minimum enerji kullanımı sergilemektedir.

Sıramatik veya numaratör çeşitlerinin gösterge panelleri geniş bir alanda görüş özelliği taşıdığından en paneller kullanılmasına gerek kalmamaktadır. Sıra numarası koçanı alınan bölümler tırtıklı özel dizayna sahiptir. Bu sayede kağıt kolayca koparılır.

Kompakt numaratör sistemleri çeşitlerini de bulabileceğiniz kategori içerisinde 30’luk paketler halinde sıramatik numara koçanı çeşitleri de kullanıma sunulmaktadır. Cihazların kumanda panelleri dokunmatik tuş özelliği sergilemektedir. Tek dokunuş ile sıradaki numaranın çağrısının yapılabildiği kumanda panellerinde LCD gösterge ekranı mevcuttur. Tuşların dokunmatik olması, bir süre sonra çalışmaması gibi arızaları önlemektedir.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Whatsapp