Menü
Sepetiniz

Manuel Hasta Karyolaları

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Tüm medikal ihtiyaçlarınızı tek çatı altından karşılayabileceğiniz Hepsi Medikal kalite ve uygun fiyatı aynı üründe buluşturarak sizlere sunuyor. Hasta bakımında en mühim malzemelerin başında gelen hasta karyolası hem sağlık kuruluşlarında hem de evde hasta bakımında kullanılması gereken ürünlerin başında geliyor. Hastaların hareket edebilmesini kolaylaştıran fonksiyonel özellikleri sayesinde konforlu bir tedavi süreci geçirmeleri mümkün hale gelebiliyor.

Bu kategori altında bulunan tüm karyolalar son derece dayanıklı olup her türlü kullanıma uygun hale getirilebiliyor. Karyolaların sırt bölümleri 70 dereceye kadar dikleştirilebiliyor. Hastaların oturma pozisyonunu rahatlıkla alabilmeleri için özel olarak dizayn edilen karyolaların tamamının yüksekliği de ayarlanabiliyor. Sabit olanların yanı sıra sadece sırt bölümünün ayarlanabildiği veya lazımlıklı olan modelleri de bu adreste bulabilirsiniz.

Yalnızca hasta konforunu sağlamakla kalmayıp aynı zamanda sağlık personeli için de kolaylık sağlayan bu karyola çeşitleri arasında manüel olarak ayarlanabilen veya otomatik ayarlı olan çeşitler de mevcut. Sırt bölümünün yanı sıra ayak ve diz bölümlerinin de dikleştirilebildiği, korkulukların kapatılabildiği modelleri size en cazip fiyatlar ile sunuyoruz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.