Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Laboquick Koronavirus Covid-19 IgG/IgM Antikor Test Kiti (25 Adet)

Laboquick Koronavirus Covid-19 IgG/IgM Antikor Test Kiti (25 Adet)

Ürün Kodu: HM0842
ÖNEMLİ UYARI: Covid-19 test kitini yalnızca Doktor, Sağlık Kurumu, OSGB ve İşyeri Hekimi olan İşyerleri satın alabilir. Aksi halde sipariş iptal edilir.

Bu ürünü sadece doktor, eczane, sağlık çalışanı ve kurumsal üyeler üye girişi yaparak satın alabilir.
Üye olmak için tıklayınız.

Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Covid-19 test kitini yalnızca Doktor, Sağlık Kurumu, OSGB ve İşyeri Hekimi olan İşyerleri satın alabilir. Aksi halde sipariş iptal edilir.

Kullanım Amacı:

Laboquick Koronavirüs Covid-19 Ab kart testi kandaki / serumdaki ya da plazmadaki kalitatif immünokromatografik Koronavirüs IgG / IgM antikorlarını tespit etmek için kullanılan bir tanı aracıdır. Kart testi profesyonel kullanım içindir.

Yalnızca laboratuvar ortamında kullanım içindir ve insan serum veya plazmasındaki Yeni Koronavirüs COVID-19 antikorlarını tespit etmek için kullanılmaktadır. Bu test kalitatif sonuçlar vermektedir ve ilgili antikorların seviyelerindeki yükselmeyi tespit etmek için ya da antikor seviyelerinin kantitatif tespiti için kullanılamaz.

Koronavirüs COVID-19 Antikor test cihazının amacı yalnızca, alınan numunelerdeki Koronavirüs COVID-19 Antikorlarını tespit etmektir. Hiçbir zaman kesin bir tanı ya da tıbbi tahminde bulunma amacı bulunmamaktadır. Cihazın sonuçları, uzmanlar tarafından ilave tanı ve tıbbi tahmin yöntemleri kullanılarak değerlendirilmelidir.

Paket İçeriği

Laboquick Koronavirüs Ab Test, Numuneler için Tek Kullanımlık Pipet, Tampon için Sulandırıcı Şişeleri, Nemlendirici olarak Silikat Jel Poşet


Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım