Menü
Sepetiniz

Erkek Üst Beyaz Alt Farklı Renk Takımlar

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Beyazdan Vazgeçemeyenlere Çift Renkli Takımlar!

Sağlık kuruluşlarında üniforma seçimlerinde en çok tercih edilen renklerin başında beyaz gelir. Ancak en kolay kirlenen renk de beyazdır. Bu durum pek çok erkek sağlık görevlisi için problem olabildiğinden farklı çözüm yolları arayışı başlar. İşte bu arayışa çözüm olacak en şık erkek üniforma takımları burada! Erkek üst beyaz alt farklı renk takımlar sizin için de harika bir tercih olabilir. Bu takımlar renk alternatifleri eşliğinde beğeniye sunulduğu için dilediğiniz herhangi bir renk alt ile beyaz renkte üst formayı kombin yapabilirsiniz.

Renklerin Beyazla Buluşmasına Estetik Çizgiler Eşlik Ediyor

Erkek doktorlar ve cerrahlar başta olmak üzere laboratuvar çalışanları, teknisyenler, eczacılar, veteriner hekimler kısacası tüm sağlık görevlileri tarafından tercih edilebilecek bu takımlar sadece renkleri ile değil modern kesimleri ve estetik çizgileri ile de büyük beğeni topluyor. En kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmiş olan takımlar arasında klasik yaka üstler, hakim yaka üstler, V yaka üstler gibi çeşitli yaka seçenekleri de mevcut.

Rahatlık ve Hareket Özgürlüğü Ön Planda

Takımlar tasarlanırken hareket özgürlüğü ve rahatlık ön planda tutulduğu için yoğun bir tempo ile çalışmalarını sürdürenler dahi kıyafet sıkıntısı yaşamıyor. Sarkmayan, deforme olmayan, kolay kırışmayan ve leke tutmayan kumaşların konforu ile artık siz de tanışabilirsiniz. Farklı beden seçenekleri de mevcut olduğundan üzerinize en uygun bedeni ve rengi seçerek siz de çift renkli takımların rahatlığını hayatınıza kazandırabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Whatsapp