Menü
Sepetiniz

Erkek Doktor Önlükleri

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Erkek Doktorlar İçin Kullanışlı Önlükler

Her türlü kıyafetin üzerine giyilebildiği gibi doktor üniforması üzerine de rahatlıkla giyilebilen erkek doktor önlüğü modelleri beklentileri her yönü ile karşılıyor. Gayet kullanışlı olan beyaz önlük çeşitleri arasında hem kısa hem de uzun erkek doktor önlükleri bulunuyor. Bu nedenle kendinize en uygun olan ya da gün boyunca sizin en çok rahat etmenizi sağlayacak erkek beyaz önlük modelleri arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.

Beyaz Önlükler Düğme İlikleme Derdine Son Veriyor!

Genellikle erkek laboratuvar önlüğü gibi erkek beyaz önlük modelleri üzerinde düğme kullanılır. Ancak düğmeler hem önlüğün kullanılmasını zorlaştırır hem de önlükte ağırlık yaptığından zamanla sarkmalar kaçınılmaz bir hal alır. Oysa sitemizde mevcut olan önlüklerde düğme kullanılmıyor! Bunun yerine son derece şık bir görünüme sahip olan çıtçıtlar kullanılıyor. Bu sayede önlüğünüzü hem sarkma meydana gelmeden uzun süre kullanabilirsiniz hem de kolaylıkla kapatıp açabilirsiniz.

Leke Tutmayan Kumaşlarla Temizlik Çok Kolay

Başta alpaka kumaş olmak üzere farklı kumaşlarla hazırlanmış olan önlükler leke tutmuyor. Sadece yıkayarak kolaylıkla temizleyebilir, gerektiğinde ütüleyebilir hatta kuru temizlemeye gönderebilirsiniz. Ayrıca önlükler kolay kırışmayan kumaşlardan tasarlandığı için sürekli ütüleme derdinden de kurtulacaksınız. Hakim yaka ve klasik yaka çeşitleri gibi envai çeşit farklı alternatif modeller sizi bekliyor. Erkek doktorlar ve beyaz önlük giyen tüm erkek sağlık çalışanları bu kategori üzerinden ürünleri inceleyebilir ve sipariş verebilir.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.