Menü
Sepetiniz

Bayan Üst Beyaz Alt Farklı Renk Takımlar

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

İki Rengin Uyumundan Doğan Şıklık, Formaya Dönüştü!

Sağlık görevlileri her daim aynı formayı kullanmaktan sıkılabiliyor. Bu nedenle geliştirilen yeni tasarımları tüm bayan sağlık görevlilerinin beğenisine sunuyoruz. Üstelik bayan üst beyaz alt farklı renk takımlar kategorisi dileyen herkesin kendi kombinini kendisinin yapmasını da sağlıyor. Çünkü sadece renk alternatifleri değil model alternatifleri de sunuyoruz. Bu sayede pek çok farklı kombinasyonu rahatlıkla yapabileceğiniz çok sayıda modeli siz de dolabınıza kazandırabilirsiniz.

Üst Beyaz, Alt Rengini Size Bırakıyoruz!

Lacivertten pembeye, liladan maviye kadar aradığınız her türlü renkte alt üniforma modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Ayrıca size özel tasarlanmış olan üst formalar da hem kesimleri hem de yaka çeşitleri ile bol miktarda seçenek sunuyor. Sağlık formaları arasında en çok beğenilen yaka çeşidi olan hakim yaka tasarımlar ile kumaş pantolon görünümünde olan alt formalar bir arada muhteşem bir görünüm sergileyebiliyor. Siz bu kombinasyonu klasik yaka üst ile ya da W yaka bir üst ile de yapabilirsiniz.

Renk, Model Ve Beden Seçenekleri Arasından Seçin!

Bayan üst beyaz alt farklı renk sağlık formaları sadece renk seçenekleri değil model ve beden seçenekleri eşliğinde de beğeninize sunuluyor. Bu takımlar 36 bedenden başlıyor ve 56 bedene kadar çıkabiliyor. Dolayısıyla üzerinize uygun forma arayışlarınıza artık tamamen son verebilirsiniz. Sitemizde size uygun ve beğeninizi kazanacak bir sağlık üniforması mutlaka bulacaksınız!

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.