Menü
Sepetiniz

Bayan Doktor Önlükleri

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Bayanlar İçin Beyaz Önlük Modelleri Burada!

Bayanlar için özel olarak tasarlanmış beyaz önlük modelleri arasında, hayalinizdeki tasarımı mutlaka bulacaksınız. Özel bir kesim ile üretilmiş olan bayan doktor önlüğü modelleri aynı zamanda bayan laboratuvar önlüğü, bayan eczacı önlüğü olarak da kullanılabilir. Bel oyuntusunun da dahil edildiği bu önlük modelleri ile olduğunuzdan çok daha zarif ve ince görüneceksiniz. Bayan beyaz önlük modelleri sadece şık duruşu ile değil kalitesi ile de sizi memnun etmeyi başaracak.

Düğme İlikleme, Düğme Açma Derdine Son!

Genellikle açık olarak kullanılan beyaz önlük modelleri ön bölümünde sıralanmış düğmelerin ağrılığı nedeniyle zamanla sarkar ve ön bölümünde deformeler meydana gelir. Ancak sitemizde inceleyebileceğiniz beyaz doktor önlüğü modellerinin tümünde düğme yerine çıtçıt kullanılmıştır. Düğmeden çok daha hafif ve şık olan bu malzeme, önlüğün çok uzun yıllar sarkmadan ve deforme olmadan kullanılmasını sağlar. Ayrıca tek hareket ile açıp kapatabilirsiniz.

Zarif, Dayanıklı Ve Kullanışlı Beyaz Önlük Modelleri

Sitemizde bulunan bayan laboratuvar önlüğü modelleri arasında hem kısa hem de uzun önlük çeşitleri yer almaktadır. Tercihinizi çalışma şeklinize bağlı olarak yapabilir ve klasik yaka beyaz önlük modelleri ile hakim yaka beyaz önlük modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Etek kısmında bulunan geniş cepler, göğüs kısmına iliştirilmiş mini cep ile önlüğünüz çok daha kullanışlı bir form kazanıyor. Arka bel bölümünde yer alan yarım kuşak ise önlüğün arkadan da zarif bir duruş sergilemesini sağlıyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.