Menü
Sepetiniz

Hematokrit Santrifüj Cihazları

Ürün Kodu: HM0107
24’lü 1,5 mm x 75 mm kılcal tüp numune kapasitesi bulunan hematokrit santrifüj cihazı 0-30 dakika zaman aralığına sahiptir. Minimum oranda kan numunesi ile çökeltme ve ayrıştırma işleminde hızlı ve güvenilir netice alımı için uygundur. Cihaz üzerinde manuel olarak kullanılabilen açma/kapama düğm..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Kan numunesindeki eritrositleri plazmadan ayırarak eritrosit hacminin plazma hacmine oranını hesaplayan hematokrit santrifüj cihazları son derece sessiz bir çalışma sistemine sahiptir. Farklı devir kuvvetlerine sahip olan hematokrit santrifüj cihazı dijital göstergesi sayesinde devir güçlerini kontrol altında tutmanızı sağlar.

Dijital kapak emniyet sistemi hem cihazın hem de kullanıcının güvenliğini sağlamakta yeterli olmaktadır. Maksimum 12000 devir/dk hıza çıkma kapasitesine sahip olan hematokrit santrifüj cihazları uzun ömürlü bir kullanım şansı sunmaktadır.

Kısa sürede güvenilir netice alınmasına olanak tanıyan bir teknoloji ile geliştirilen hematokrit santrifüjleri CE normlarına uygun olarak üretilmiştir. Yüksek kalite düzeyinde ve farklı numune tüpü kapasitesine sahip olan hematokrit santrifüj cihazları modellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Whatsapp