Akülü Tekerlekli Sandalyeler

Sitemizin bu bölümü doktor, eczane, sağlık çalışanı ve kurumsal üyelere yöneliktir.

15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği gereğince, bu ürünlerin satışı sadece profesyonellere yönelik yapılmaktadır. Bu ürünleri sadece hekimler ve sağlık çalışanları satın alabilirler. Hekim veya sağlık çalışanı değilseniz bu ürünü size en yakın medikal satış merkezi ya da eczanenizden temin edebilirsiniz.

Ortopedik bir şekilde dizayn edilmiş oturma bölümleri ile kullanıcının konforunu maksimum düzeyde sağlayan akülü tekerlekli sandalyeler arasında çift akülü ve çift motorlu modelleri de bulabilirsiniz. Açısı ayarlanabilen ve aynı zamanda ikiye katlanarak kullanım dışında yer kaplaması önlenen çeşitler günlük yaşam için ideal bir kullanım sunmaktadır.

Kumanda ünitesi rahatlıkla kullanılabilen akülü tekerlekli sandalye çeşitleri arasında farklı renklerde üretilmiş modeller de mevcuttur. Çocuklar için tasarlanmış olan çeşitler için kategoriye göz gezdiriniz. Hız ayarı yapılabilen ve kumanda paneli programlanabilen çeşitler pek çok ekstra özellik ile donatılmıştır.

Koltuk döşemeleri çıkarılarak yıkanabilen ve yeniden takılabilen akülü tekerlekli sandalye modelleri süspansiyon sistemine de sahiptir. Özel kaplama tekerlekler sessiz bir şekilde kullanım sunabilmektedir. Ayrıca spor aktivitelerinin yapılabilmesine uygun modelleri de bulabilirsiniz.

Modellerin çoğu gerektiğinde refakatçi kullanımına uygun hale getirilebilmektedir. Kumanda panelleri üzerinde sesli uyarı sistemi ile şarj göstergesi bulunmaktadır. Tüm akülü tekerlekli sandalyeler son derece dayanıklıdır ve çok uzun yıllar kullanım olanağı tanır. Ayrıca modellerde geriye düşmeyi önleyen sistem de mevcuttur.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin