Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Yumuşak Doku Tümörleri Biyopsilerinin Yorumu - Biyopsi Yorumları Serisi

Yumuşak Doku Tümörleri Biyopsilerinin Yorumu - Biyopsi Yorumları Serisi

Ürün Kodu: HMK0078 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
165,00 TL
Havale Fiyatı : 160,05 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2013
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Sergülen Dervişoğlu
Sayfa Sayısı:562
Kitap ISPN:9786053350170
Baskı Sayısı:1
Yazar:Fisher, Montgomery, Thway
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Cyril Fisher, Elizabeth A. Montgomery ve Khin Thway tarafından yazılan Biyopsilerin Yorumu: Yumuşak Doku Tümörleri adlı tıp kitabı Prof. Dr. Sergülen Dervişoğlu tarafından dilimize çevrildi. Nobel Tıp Yayınevi tarafından renkli kuşe kağıda 2013 yılında basılan bu eser 562 sayfadan oluşuyor. Eser, yumuşak doku tümörleri biyopsisi alanında önemli bir kaynak eksikliğini gidermesiyle de değer kazanıyor.
Biyopsi Yorumları serisine ait tıp kitapları arasında yer alan bu eser açık ve pertükan kor biyopsileri de kapsayan tüm yumuşak doku tümörleri biyopsilerine dair çok önemli bilgiler aktarıyor. Özellikle cerrahi patologların mutlaka okuması gereken eserler arasında yer alan kitap dokulara dair bazı genetik verileri de okurlarla paylaşıyor.
Biyopsi neticelerine göre rapor hazırlama ve tanı koyma sürecine dair bilgileri de aktaran kitapta karşılaşılan bazı zorluklar ve tanı koymada yaşanabilen sıkıntıları da içeriyor. Bu sıkıntılara getirilebilen çözümlere dair ayrıntılı bilgiler de aktaran eser aynı zamanda çeşitli bulgulara dair onlarca farklı fotoğraf da içeriyor.
Görseller eşliğinde konunun kolay kavranmasını sağlayabilen bu önemli eser morfolojik bulguları da ele alıyor. Bu kitabı kütüphanenize kazandırmak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu sayede Hepsi Medikal avantajlarından faydalanabilir ve en uygun fiyat, en uygun ödeme kolaylıkları eşliğinde siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Sizlere en yeni tıp kitaplarını da cazip fiyatlar eşliğinde satın alma imkanı sunuyoruz, bu kazançlı alışveriş fırsatını kaçırmayın. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım