Mesane Pedleri

Sitemizin bu bölümü doktor, eczane, sağlık çalışanı ve kurumsal üyelere yöneliktir.
Sırala:
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Sıvıyı hızla emerek ulat güvenli bir kullanım sunan Selpak mesane pedi idrar kaçırma problemi yaşay..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
İdrar kaçırma problemi yaşayan her yetişkin bireyin kullanımı için ideal olan Depend mesane pedi ul..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

İdrar kaçırma problemi yaşandığında ya da yatarak tedavi gören hastalarda güvenle kullanılabilen mesane pedi çeşitleri bu kategoride yer almaktadır. Hem kadınlar için üretilmiş olan hem de erkeklerin kullanıma özel geliştirilmiş olan mesane pedi çeşitleri için kategoriye göz atabilirsiniz. Sitemizde satışa sunulmuş olan mesane pedleri tek kullanımlık olup özel yapısı sayesinde güvenli bir kullanım sunmaktadır.

İçerisinde bulunan özel tanecikler kokuyu hapseder ve kötü koku oluşumunu önler. Süper emici özelliğe sahip olan mesane pedleri sıvıyı hızla emerek hapseder. Bu sayede sızıntılara karşı da güvenlidir. Özel pamuksu dokusu cildin nefes almasını sağladığı için pişik ya da tahriş gibi olumsuz durumların ortaya çıkması da önlenmiş olur.

Vücut anatomisine uygun bir şekilde tasarlanmış olan mesane pedi çeşitleri yetişkinler tarafından uzun süre güvenle kullanılabilir. Alt bölümü iç çamaşıra yapışan pedler hareket esnasında kaymaz. İnce bir yapıya sahip olduğu için kıyafetlerin altından belli olmaz ve konforlu bir kullanım özelliği sunar. Mesane pedi çeşitleri aloe vera içerir. Böylece cildin ihtiyacı olan nemi kazandırır.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin